Ana Sayfa Kurşun Kurşun Bünyamin Ayaz Kimdir? Engin Şenkan Dizileri, Yaşı

Kurşun Bünyamin Ayaz Kimdir? Engin Şenkan Dizileri, Yaşı

kursun-bunyamin-ayaz-kimdir-engin-senkan-dizileri-yasi
Kurşun Bünyamin Ayaz Kimdir?

Kurşun dizisi çınarlı ağacın celladı Bünyamin Ayaz kimdir? Oyunculuğu ile karaktere can veren Engin Şenkan dizileri, yaşı, eşi?

Müthiş bir senaryo ile karşımıza çıkan Kuşun dizisi, Most Production tarafından Fox TV ekranları için hazırlanıyor. Oldukça güzel bir çalışma ortaya çıkıyor ve güzel bir kitle kazanacağa benziyor. Yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ve Burak Arlıer bulunmakta. Bunun yanında senaryoyu kaleme alan isimler ise Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çinar karşımıza çıkmakta.

Bildiğiniz üzere oyuncular arasında Engin Altan DüzyatanBurçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya gibi ünlü isimlerin bir arada bulunmakta. Şimdi ise çınar ağacın ünlü celladı Bünyamin Ayaz karakterini tanıyacağız. Bu karaktere müthiş performansı ile hayat veren isim ise Engin Şenkan oldu.

Minik bir not, Kurşun dizisi tüm oyuncuları güncel listesi hazırladık. Göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Kurşun Tam Oyuncu Kadrosu

Kurşun Bünyamin Ayaz Kimdir?

Bünyamin tam anlamı ile korkusuzdur. Hiçbir bela onu büyük bir endişeye sürüklemez. Tam bir racon adamıdır. Çeşitli kuralları vardır. Saygısızlık yapanı ezer geçer. Sözü emir niteliği taşır.

30 yıl önce cellatlığı bırakmış idi. Şimdi ise Orhan için tekrar kolları sıvama vakti geldi. Tam da yeni yeni kendine gelmiş, ellerindeki nasırlardan kurtulmuştu. Ancak Orhan’ı için tekrar sokaklara hüküm sürmeye geliyor. Gözü keskin ve pek bir insan olarak karşımıza çıkıyor.

Orhan da Aydın da ondan öğrendi nasıl korkusuz olunur. Nasıl haklının yanında durulur. Zaman gelecek işler karışacaktır ancak su akar yolunu bulur misali her şey bir sonuca bağlanacaktır. İşte Bünyamin o sonucu en iyi şekilde elde etmeye çalışmaktadır.

Engin Şenkan (Bünyamin Ayaz)

Engin Şenkan

Yaşı: 75
Doğum Tarihi: 01/01/1944
Eşi-Sevgilisi: Sıdıka Şenkan, Eşi
Instagram Adresi: enginsenkan

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi eğitimini almış 75 yaşında tecrübeli bir isimdir. Tabi onun hayali oyunculuk olduğu için bununla yetinmemiş Ankara Cebeci Devlet Konservatuvarı’ında oyunculuk eğitimi almıştır.

24 farklı yapımda bulunarak dizinin en tecrübeli isimlerinden biri oldu, bu tecrübesi ile genç isimlere yardımcı olacağından eminiz. Tabi biz onu daha çok sert rollerde görmeye alışığız bu dizide de benzeri bir rol üstlenecek.

Engin Şenkan Dizileri ve Filmleri

  • Muhteşem İkili
  • Kardeşim Benim 2
  • Emanet
  • Kurt Seyit ve Sura
  • Firuze
  • Kelebeğin Rüyası
  • Dila Hanım
  • Firar
  • Göz Sancısı
  • Baba Ocağı

İstanbul’un eski celladı Bünyamin hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de Engin Şenkan müthiş bir seçim olmamış mı? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz