Ana Sayfa Kurşun Kurşun Zehra Atmaca Kimdir? Şebnem Dilligil Dizileri, Yaşı

Kurşun Zehra Atmaca Kimdir? Şebnem Dilligil Dizileri, Yaşı

kursun-zehra-atmaca-kimdir-sebnem-dilligil-dizileri-yasi
Kurşun Zehra Atmaca Kimdir?

Kurşun dizisi cefakar annesi Zehra Atmaca Kimdir? Karakteri performansı ile canlandıran Şebnem Dilligil dizileri, yaşı, eşi, instagramı?

Senaryosu ve müthiş oyuncu kadrosu ile gümbür gümbür gelen Kurşun dizisi, Most Production tarafından Fox TV ekranları için hazırlanmaktadır. Yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ve Burak Arlıer bulunmakta, senaryo tarafında ise Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çinar isimleri bizleri karşılıyor.

Meraklı okuyucularımız her bir karakter hakkında bilgi almak isterken aynı zamanda bu karakterlere hayat veren isimler hakkında da kişisel bilgiler öğrenmek istiyor. Hal böyle olunca diziturkiye.com ekibi olarak kolları sıvadık. Sıradaki isim Zehra Atmaca ve oyuncu ise Şebnem Dilligil oldu!

Minik bir not, Kurşun dizisi ful cast oyuncu kadrosu büyük merak konusu oldu. Biz de güncel bir liste hazırlayarak göz zevkinize sunduk. İncelemek isterseniz lütfen tıklayınız: Kurşun Tüm Oyuncuları

Kurşun Zehra Atmaca Kimdir?

Cefakar bir annedir. Cumhuriyet savcısı Metin’in eşidir. Metin’i kaybettikten sonra bir başına kalmıştır. Oğlu Orhan’ı ve kızı Zeynep’i temiz ve dürüst bir şekilde büyütmeli ve onlara güzel bir gelecek sunmak için çaba göstermeliydi.

Terzilik yapmaya başladı. Kendini geliştirerek oldukça da iyi bir terzi oldu. Mahallenin hem terzisi hem de akıl danışılan kadını haline geldi. Çevresi giderek gelişti ve artık kendini yalnız hissetmiyordu. Mahallede bir konu hakkında fikir almak isteyen bilgi almak isteyen insanlar Zehra’yı ziyaret eder akıl alırdı.

Zehra’nın ise bir türlü içinin rahat etmediği bir derdi vardı. Savcı olan oğlu Orhan’ın her gece eve sağ salim dönmesi. Oğlu bir işe kalkıştı mı çok korkar ve her anne gibi içi ürperirdi. Aman Orhan’a bir şey olmasın. En çok üzülecek kişi onu canından çok seven annesi Zehra olacaktır.

Kendi halinde dürüst ve iyi niyetli bir kadın olarak karşımıza çıkan Zehra Atmaca, oğlu Orhan ve kızı Zeynep tarafından da çok sevilen ve saygı duyulan bir konumdadır.

Şebnem Dilligil (Zehra Atmaca)

Şebnem Dilligil

Yaşı: 59
Doğum Tarihi: 01/01/1960
Eşi-Sevgilisi: Rahmi Dilligil, Eşi
Instagram Adresi: Bilinmiyor.

Oyunculuk eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı’ında almıştır. Daha çok tiyatroya eğitimi ve isteği vardır, fakat günümüz teknolojisi ile artık o da bir dizi oyuncusudur.

60 yaşına gelmek üzere olan güzel oyuncu, usta bir tiyatro oyuncusudur. Hatta ülkemizde bu şekilde sayılı isimler vardır. Ayrıca 16 farklı projede yer alarak dizinin en köklü kişilerinden biri oldu.

Kuzey Güney ve Karadayı gibi akıllarda yer edinen yapımlarda yer aldı. Bundan sonra da böyle önemli projelerde yer alacağından eminim.

Şebnem Dilligil Dizileri

  • Bir Zamanlar Çukurova
  • Ateş Böceği
  • Cesur Yürek
  • Son Destan
  • Tatlı Küçük Yalancılar
  • Bizim Hikaye
  • Yılların Öcü
  • Karadayı
  • Kuzey Güney

Mahallenin akıl hocası ve dürüst terzisi olarak karşımıza çıkan Orhan‘ın ve Zeynep‘in annesi Zehra hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz