Ana Sayfa Kurşun Kurşun Tomris Ayaz Kimdir? Begüm Akkaya Dizileri, Yaşı

Kurşun Tomris Ayaz Kimdir? Begüm Akkaya Dizileri, Yaşı

kursun-tomris-ayaz-kimdir-begum-akkaya-dizileri-yasi
Kurşun Tomris Ayaz Kimdir?

Kurşun dizisi üniversite öğrencisi Tomris Ayaz kimdir? Karaktere performansı ile hayat veren Begüm Akkaya dizileri, yaşı, sevgilisi?

Most Production tarafından Fox TV ekranları için hazırlanan dizi senaryosu ile ve oyuncu kadrosu ile oldukça yüksek miktarda kitleyi kendine çekmeyi başardı. Meraklı okuyucularımız dizinin karakterlerini merak ettiği gibi bu karakterleri oynayan oyuncuların da daha önce hangi dizilerde oynadığını ve bazı kişisel bilgilerini öğrenmek istiyor.

Sırada Tomris Ayaz var! Karakteri canlandıran isim ise Begüm Akkaya oldu! Oyuncu kadrosunda Engin Altan DüzyatanBurçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, ve Sarp Akkaya gibi müthiş isimler yer almakta.

Minik bir not, Kurşun dizisi tüm oyuncuları hakkında güncel bir liste hazırladık. Eğer göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Kurşun Ful Cast Oyuncu Kadrosu

Kurşun Tomris Ayaz Kimdir?

Tomris bir üniversite öğrencisi. Sol görüşü benimsemiş bir öğrencidir. Birçok eylemde ve olayda bizzat yer almıştır. Oldukça gözü kara bir kadındır. Elinden geldiğince dünya görüşünü insanları bilgilendirmek uğruna çalışmaktadır.

Tomris’in herkesten sakladığı bir sırrı bulunmakta. Saklamasının sebeplerinden biri de bildiğimiz gibi Tomris, Bünyamin’in kızıdır. Bünyamin’in etrafında ona en yakın adamlardan biri olan Aydın bulunmakta. İşte Tomris’in en büyük ve gizli sırrı budur. Aydın’ı öyle çok sevmektedir ki ne yapacağını bilemez halde beklemektedir.

Tabii beklemek başkalarına fırsat vermektir mantığı burada da devreye girer ve Aydın ile Zeynep’in birbirine tutulmasına seyircilik etmek zorunda kalır. Bu durum Tomris için oldukça üzücü bir hal alır ve eylemlere ve olaylara daha gözü pek ve sert bir şekilde girişmeye devam eder. Umarız başına kötü bir şey gelmez.

Babasının yaptığı işlerle alakası olmadığını belirtelim. Ancak Tomris de kendi çapında bir mizaca sahiptir. Babasından edindiği bazı huylar bulunmaktadır. Serttir, gözü pektir. Korkusu yok ve deli dolu bir hali vardır.

Begüm Akkaya (Tomris Ayaz)

Begüm Akkaya

Yaşı: 28
Doğum Tarihi: 08/02/1991
Boyu: 163 CM
Kilosu: 55 KG
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: begumakkaya

Genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olarak oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca 20 farklı projede yer alarak gayet kendini kanıtlamış ve pek çok başarıya imza atmıştır.

Efsaneler arasında yer alan Doktorlar dizisi kadrosundaki Melisa karakterini canlandırdı. 2006 yılından bu yana aktif olarak dizilerde rol almaktadır.

Fiziksel özelliklerinden dolayı biz onu daha çok aşk dizilerinde görmeye alıştık. İleri ki zamanlarda daha önemli rollerde oynayacağından eminim.

Begüm Akkaya Dizileri ve Filmleri

  • Adı: Zehra
  • Altın Soylar
  • Bugünün Saraylısı
  • Nergis Hanım
  • Mavi Dalga
  • 20 Dakika
  • Cinayet Masası İstanbul
  • Acayip Hikayeler
  • Kuma

Tomris hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Aydın‘a sevgisinden bahsedebilecek mi? Aralarında bir ilişki başlar mı? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz