Ana Sayfa Haberler Arka Sokaklar Furkan Göksel Ayrıldı mı? Metin Neden Ayrıldı

Arka Sokaklar Furkan Göksel Ayrıldı mı? Metin Neden Ayrıldı

Arka Sokaklar Furkan Göksel Ayrıldı mı?

Furkan Göksel’in canlandırdığı Metin Çoban neden ayrıldı sorusu tüm hayranlar tarafından soruluyor, işte neden yok sorusunun cevabı.

Genç oyuncu şuanda 25 yaşında ve tam 13 sezondur Arka Sokaklar dizisinde rol almakta, elbette çocukluğu da bu dizide geçti ve büyüdü. Fakat artık dönem değişiyor yeni hamleler yapması gerekli, özellikle de kariyerinin geleceği için.

Arka Sokaklar Furkan Göksel Ayrıldı mı?

Evet ayrılış tam olarak kesinleşti, bakalım ilerleyen bölümde Metin’in diziden gidişini hangi senaryoya göre yapacaklar. Elbette ayrılacağı gün tam olarak belli değil, sonuçta bu bir senaryo bir düzen içerisinde ayrılması gerekiyor.

Şahsen reyting kazanmak için duygusal bir ayrılış olabilir, elbette ölümde olabilir. Fakat, her diziden ayrılanı dramatik bir şekilde öldürme biraz alışıla gelmiş oluyor. Bu yüzden duygusal ayrılık olmasını bekliyoruz.

Metin Çoban Neden Ayrıldı?

Yukarıda da yazdığım üzere Furkan artık 25 yaşında ve yaşıtları oldukça güzel dizilerde başrol veya önemli roller oynamakta. Fakat, Arka Sokaklar dizisi her ne kadar sevilse de eski popülerliği yok, ayrıca bu dizide üstlendiği rol çok ön planda değil.

Furkan Göksel

Yani dizi içerisinde olmazsa olmaz diyeceğimiz bir karakter değil. Hatta eski çocukluk dönemindeki sempatik tavırları da özlüyoruz. Sonuç olarak kariyerini daha iyi yerlere getirmek ve yeni fırsatlara yelken açmak için ayrıldı diyebiliriz.

Ayrılış onun içinde zor olduk, dile kolay 13 sezondan bahsediyoruz. Hangi oyuncu küçük yaştan beridir 13 sezon oynadı ve onunlar beraber büyüdü?

Bence bu çok doğru bir karar, şahsen ben bu karakteri uzun zamandır izlemiyordum. Belki de gideceği dizide daha önemli roller üstlenebilir. Belki de bu roller ile kariyerinde daha iyi gelişmeler elde edebilir. Tabi bunlar hep iyi varsayımlar.

Senaryo da büyük eksiklikler olduğunu düşünüyorum. Her yerden birileri gelip önemli mevkilere yerleşti. Fakat, Çoban ailesi biraz daha geri plandaydı. Halbuki herkes bu çocukların önemli bir yere gelmesini ve bunu seyretmek ister.

Furkan Göksel umarım kariyerinde daha iyi yerlere gelir, daha iyi ve önemli rollerde görmek istediğimiz birisi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz