Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen İbrahim Tunç Kimdir? Ali Gözüşirin Yaş, Boyu

Her Yerde Sen İbrahim Tunç Kimdir? Ali Gözüşirin Yaş, Boyu

Her Yerde Sen İbrahim Tunç Kimdir?

Ali Gözüşirin‘in üstlendiği Her Yerde Sen İbrahim Tunç kimdir sorusunu izleyenler sorgulamaya başladı bile, detaylı inceleyelim.

Yıldızı yeni parlayan oyuncu henüz çok genç ve fiziksel özellikleri ile insanların dikkatini çekiyor. Elbette bir aşk dizisi karakterleri de yakışıklı veya güzel olacak, ne yazık ki durum bu. Sportif vücudu ile anlayışlı bir kişiyi canlandırıyor.

Her Yerde Sen İbrahim Tunç Kimdir?

Hayvanları tedavi eden anlayışlı bir karakterdir. Başrol oyuncumuz Selin Sever‘in arkadaşı ve onun dert ortağıdır. Yani birbirleri ile konuşur, dertleşirler. Tabi fiziksel özellikleri ile de etraftaki insanların dikkatini çekmeyi ihmal etmez.

Havalı takılır, buna rağmen romantik birliktelikten kaçar ve birine aşık olmak istemiz. Yine de arkadaşı Selin’in iş arkadaşına tutulur, evet Ayda Akman‘a tutulur ve romantik bir aşkın içine sürüklenmeye başlar.

Sonuç olarak, Selin’in anlattıklarını bıkmadan dinleyen, sabırlı, atletik ve yakışıklı genç birisidir. Hayatını değiştirecek olan kişi ile tanışır ve serüven başlar.

Ali Gözüşirin Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu, Dizileri

her-yerde-sen-ali-gozusirin
Ali Gözüşirin

Yaşı: 27 Ocak 1995
Boyu: 1.88m
Kilosu: 73kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

27 Ocak 1995 İstanbul doğumludur. Haylaz bir çocukluk döneminin ardından ilköğretim ve lise zamanında tiyatroya ilgi duymuştur. Fakat üniversite tercih döneminde bölüm tercihinde bulunurken İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Meseleler Bölümü’nü tercih etmiştir.

Bölümü okur iken mankenlik ve modellik alanında ilgisini keşfetmiştir.Bazı defilelerde mankenlik yaparak podyumda yürümüştür. Çeşitli kliplerde modellik de yapmıştır. Bunların ardından da özel oyunculuk eğitimi alarak sahnelerde bulunmak istemiştir.

Ali Gözüşirin Dizileri

  • Ufak Tefek Cinayetler

Daha önce ismini Türk Dizileri arasında yalnızca Ufak Tefek Cinayetler dizisinde duyduğumuz genç oyuncunun sonraki durağı Her Yerde Sen dizisi olmuştur. Gelecekte birçok projede yer alacağını düşündüğümüz Ali Gözüşirin’e başarılar dileriz.

Böylelikle Her Yerde Sen İbrahim Tunç kimdir konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Eğer dizinin diğer oyuncuları hakkında bilgi edinmek isterseniz Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu adlı konumuza bakabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz