Ana Sayfa MasterChef Türkiye MasterChef Türkiye Yasin Obuz Kimdir? Yaşı, Mesleği, Nereli

MasterChef Türkiye Yasin Obuz Kimdir? Yaşı, Mesleği, Nereli

masterchef-turkiye-yasin-obuz-kimdir-yasi-meslegi-nereli
MasterChef Türkiye Yasin Obuz Kimdir? Yaşı, Mesleği, Nereli

MasterChef Türkiye yarışmacılarından Yasin Obuz kimdir? Yaşı, mesleği, nedir? Aslen nereli, hangi memleketli hep birlikte görelim.

MasterChef Türkiye büyük bir heyecanla yeni sezona başladı! Birçok izleyici kitlesini ekranlara toplamayı başaran yemek programı, gelecekte diğer yarışmacıların da performansı ile başarısına devam edecektir.

Yasin Obuz isimli yarışmacı elinden geleni yapıp, jüriye sundu ve eleştirileri kabul etti. Böylelikle programın ilk yarışmacısını görmüş olduk ve gerçekleştirdiği performansı izlemiş bulunduk. MasterChef Türkiye Yarışmacılar 2019 belli oldu. Yakın tarihte toplu bir şekilde hepsi hakkında bilgilendirme makalemizi yayınlayacağız. Ancak şimdilik tek bir yarışmacı ile yazımıza devam edelim.

Başarılı yarışmacıyı daha yakından tanımak isteyen meraklı izleyiciler ortaya çıktı. Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında, mesleği ne, aslen nereli gibi konulara açıklık getirelim.

MasterChef Türkiye Yasin Obuz Kimdir?

masterchef-turkiye-yasin-obuz
Yasin Obuz

Oldukça iddialı bir şekilde performansını sergileyen Yasin 32 yaşındadır. Bunun yanında gözlemlendiği kadarı ile enerjisi yüksek, hiperaktif bir insandır. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor ve aslen Diyarbakır doğumludur.

Hacettepe Üniversitesi Spor Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Ancak İstanbul’da ticaret yaparak geçimini sağlamaktadır. Bakalım, yemek konusunda ne kadar iyi, performansını inceleyerek devam edeceğiz.

“Şampiyon belli 2. kim olacak acaba?” ve “Yemek bizim işimiz.” gibi sözlerle iddialı bir giriş yapmıştır. Seyircilerimiz ne düşünür bilemiyoruz ancak, daha bunları söylemek için biraz erken. Hep birlikte diğer yarışmacıların da performansını izleyeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz