Ana Sayfa MasterChef Türkiye MasterChef Türkiye Rigoberto Dos Reis Kimdir? Yaşı, Nereli?

MasterChef Türkiye Rigoberto Dos Reis Kimdir? Yaşı, Nereli?

masterchef-turkiye-rigoberto-dos-reis-kimdir-yasi-nereli
MasterChef Türkiye Rigoberto Dos Reis Kimdir? Yaşı, Nereli?

MasterChef Türkiye yemek programının yarışmacı adaylarından Rigoberto Dos Reis kimdir? Yaşı, mesleği nedir? Aslen nereli? Birlikte bakalım.

TV8 ekranlarının çok sevilen programı yine ekranlarda. Yeni sezonda birçok başvuru alan programa toplam 80 kişi ön eleme için çağrıldı. Bu ön elemeler sonucunda geriye 14 kişi kalacak şekilde bir program elde edilecek. Bu da ön elemeyi geçmek için büyük çaba sarf edilmesi gerektiğini gösterir. Bunun yanında yarışmacılara yalnızca 5 dakika vakit verildiğini de unutmayalım. Hem jüri ile hem de süre ile yarışmak zorundalar!

Yaptığı yemek ile İtalya’yı hissedebilirsiniz diyen Dos Reis, MasterChef yemek programında elinden gelen tüm performansı 5 dakika içinde göstermeye çalıştı. Ancak tüm bu uğraşlara rağmen ve yaptığı yemeği öven Dos Reis yarışmadan 3 Hayır ile elendi.

Yemeği ile ilgili, Yavan bulunduğu söylenen yarışmacı hakkında özet bilgiler verelim.

MasterChef Türkiye Rigoberto Dos Reis Kimdir?

masterchef-turkiye-rigoberto-dos-reis
Rigoberto Dos Reis

Yarı Türk yarı Venezuallalı olduğunu belirten Dos Reis 39 yaşındadır. Ekvator vatandaşıdır. Mesleği aşçılık olarak belirtilen yarışmacı elinden gelen tüm performansı sunmasına karşın başarılı olamadı. Ön elemeyi geçemedi. Yaptığı yemekler için teşekkür edilen yarışmacı bunun ardından salonu terk etti.

Geçen sene ön elemeyi geçemeyen bazı yüzleri bu sene tekrar gördüğümüz gibi aynı şeyi Dos Reis’in de gerçekleştirmesini isteriz. Yaptığı yemek ve konuşması ile belki de izleyicileri kendine bağlayabilirdi. Elbette tüm yetki jürinin elinde, evet ise evet, hayır ise hayır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz