Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Selin (Aybüke Pusat) Kimdir? Yaşı ve Eğitimi

Her Yerde Sen Selin (Aybüke Pusat) Kimdir? Yaşı ve Eğitimi

her-yerde-sen-selin-aybuke-pusat-kimdir-yasi-ve-egitimi
Her Yerde Sen Selin (Aybüke Pusat) Kimdir? Yaşı ve Eğitimi

Her Yerde Sen dizi karakterlerinden Selin Sever‘in (Aybüke Pusat) karakter tanıtımı. Ayrıca bu karakteri canlandıran Aybüke Pusat kimdir?

Fox TV‘de yayınlanan dizinin birçok takipçisi bulunmakta. Bu sebeple Selin karakterini sizler için tanıtmak istiyoruz. Ayrıca Selin karakterini canlandıran Aybüke Pusat ile ilgili de eğitimi, daha önce oynadığı diziler gibi bilgileri de paylaşacağız.

Her Yerde Sen Selin Sever Kimdir?

her-yerde-sen-selin-sever-karakteri
Her Yerde Sen – Selin Sever Karakteri

Senaryo uyarınca sempatik ve coşkulu bir genç kadın olmasına karşın aynı zamanda dik başlı ve dobra olabilmektedir. Nabza göre şerbet verebilmektedir. Yerine göre oldukça nazik bir hanım yerine göre ise bir hanım ağa olma potansiyeline sahiptir. Selin’in hayattaki en büyük kaygısı sevdiklerini kaybetmektir. Zar zor satın aldığı evinde bazı hayvanlar beslemektedir. Bunlardan; keçisi Sakız, kaplumbağası Tosbağa ve balığı Çiçi ile mutlu bir hayat sürmektedir. Mali kriz yaşan şirketi için canla başla çalışan Selin bu karışıklık yüzünden şirketin yöneticisi ile bir süreliğine aynı evi paylaşmaktadır. Yönetici karakteri Demir, şirkettekilere ve Selin’e zor zamanlar yaşatmaktadır. Demir evin kendisine ait olduğu konusunda ısrar etmekle kalmayıp şirkette çalışanların hayatını altüst etmiştir. Selin, Demir’den kurtulma yolları ararken kalbini ona kaptıracağından habersizdir!

Aybüke Pusat Kimdir?

aybuke-pusat-her-yerde-sen
Aybüke Pusat

Fox TV’nin tutulan dizisi Her Yerde Sen oyuncusu Aybüke Pusat ile ilgili detayları sizler için özetledik. Selin karakteri kimdir, eğitimi nedir, daha önce oynadığı roller nedir birlikte bakalım.

20 Mayıs 1995 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nden mezun olmuştur. Şu anda ikinci üniversitesi olan Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü okumaya devam etmektedir. Dans ve piyano eğitimi alan Pusat bir süre meslek olarak balerin olmayı tercih etmiştir.

Balerin olarak La Bayadere, Diana Et Faction ve Fındıkkıran projelerinde yer almıştır. Bu gösterilerde güzel başarı sergilemiştir. Aybüke Pusat’ın ilk olarak gündemde konuşulmasını sağlayan durum ise 15 Mayıs 2014 tarihinde Elidor Miss Turkey yarışmasında 3. gelmesi olmuştur. Güzel oyuncu bu başarı sayesinde adından söz ettirmiştir. Dizi yapımcıları Pusat ile iletişime geçip birçok anlaşma ile karşısına çıkmıştır.

Önceki projeleri hakkında değinmeye devam edilirse; Söz dizisinde Bahar karakterine hayat veren Pusat, Şahin Tepesi dizisinde de Verda rolünü canlandırmıştı. Genç oyuncu bu projelerde gösterdiği başarı ile bir izleyici kitlesi sahibi olmuş ve beğenilmişti.

Şimdilerde Her Yerde Sen dizisinde Selin rolü ile karşımıza çıkıyor. Selin rolünü canlandırması, hayranları tarafından büyük ilgi ile izlenmektedir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz