Ana Sayfa Kuruluş Osman Kuruluş Osman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kuruluş Osman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

kurulus-osman-hangi-kanalda
Kuruluş Osman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yeni sezonda pek çok kişi tarafından beklenen Kuruluş Osman hangi kanalda yayınlanacak sorusu pek çok izleyici tarafından merak edilmekte.

Elbette TRT1’de yayınlanmamasını sağlayan pek çok sebep var, ayrıca bütçe konusunda da dikkat edilmesi gereken sorunlar var. Bu yüzden kanal değişikliğine gidilme kararlı alındı.

Kuruluş Osman Hangi Kanalda Oynanacak?

Yukarıdaki paragrafta da bahsettiğim üzere dizi için ayrılan bütçede bir artışa gidildi. Daha profesyonel bir set kurmak isteyen ekip kanalda daha fazla ücret talep etti. Bunu karşılayamayan TRT1 mecburen yolları ayırmak zorunda kaldı. Yani TRT1’de neden yayınlanmıyor diye soracak olursanız tam olarak cevabı budur.

Böylelikle ATV’de ile anlaşıldı ve artık bu kanalda yayına devam edecek. Tabi yayınlanacak olan gün henüz belirlenmedi, bakalım haftanın hangi günü seçilecek. Nitekim ATV’nin diğer dizileri devam ediyor, bu yüzden bir değişikliğe gidilebilir.

Dizinin bütçesi arttırıldığı için artık daha profesyonel sahneler bekliyoruz. Çünkü setin daha iyi olacağı müjdesini şimdiden aldık.

Peki yeni sezonda sizin beklentileriniz neler?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz