Ana Sayfa Haberler Her Yerde Sen Bora Diziden Ayrıldı Mı? Merve ve Bora Aşkı

Her Yerde Sen Bora Diziden Ayrıldı Mı? Merve ve Bora Aşkı

her-yerde-sen-bora-diziden-ayrildi-mi-merve-ve-bora-aski
Her Yerde Sen Bora Diziden Ayrıldı Mı?

Her Yerde Sen dizisi karakterlerinden Bora Durul yani Ali Barkın diziden ayrıldı mı? Merve Mutlu ile Bora Durul çifti ayrıldı mı?

Her Yerde Sen dizisi halen daha Cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Sağlam bir izleyici kitlesi elde eden dizide son 3 bölümdür ortalıklarda görülmeyen biri sim var. Bora‘nın nerede olduğu ne yaptığı konusunda bilgi edinemedik. Merve ile evlilik hayali kuran ve ardından gizlice evlenen Bora şimdi ne yapıyor? Diziden ayrıldı mı?

Her Yerde Sen Bora Diziden Ayrıldı Mı?

Her Yerde Sen dizisi bilindiği üzere Fox TV ekranları için başarılı bir şekilde hazırlanmaya devam etmektedir. Daha öncesinde Bora karakteri ile ilgili bilgiler verirken hayatının aşkını Demir’in şirketinde bulacağı hakkında sözlerde bulunmuştuk.

Bora resmen Merve’ye deliler gibi aşıktır. Durum böyle olunca hayat Bora için – Bora hem sempatik hem de komik bir insandır- daha da güzel bir hal alır. Ancak hayalleri suya düşerek Demir’in getirdiği yasağa takılı kalır. Demir şirkette aşk yasağı başlatır. Aslına bakarsanız bu yasaktan en çok etkilenen de yine kendisi olduğu gibi bir de Bora ve Merve olmuştur.

Merve de Bora’yı çok sevmektedir. Bu durumun yani yasağın kalkması için beklemeye koyulurlar ancak yasağın kalkacağı yoktur. Merve ve Bora da gizlice evlenirler. Ardından Bora işi bırakır. Antalya’ya abisine yardım etmek için memleketine döner. Orada abisine işleri için yardımcı olur. Merve de Bora’nın peşi sıra Antalya’ya gitmiştir. Burada Bora’nın annesi Merve’yi görünce getire getire böyle bir gelin mi getirdin gibi ifadelerde bulununca Merve çok üzülmüştür. Dolayısı ile Bora’nın annesi Merve ile olan evliliğini onaylamamıştır.

Olaylar en son bu şekilde gelişmiş idi. Bora’yı tam 3 bölümdür görmüyoruz. Mecburen akıllarda Bora diziden çıktı mı? Çıktıysa bunu neden dizide bir şekilde belirtmediler gibisine sorular soruldu.

Evet Bora yani Ali Barkın diziden ayrılmıştır. Bunu söyleyebiliyor olmamızın sebebi dizinin resmi oyuncu listesinde isminin silinmesi olmuştur. Bora’nın diziden çıkışını senaryoda nasıl belirtirler nasıl sunarlar o konu hakkında bilgimiz maalesef bulunmamaktadır. Ancak dizinin resmi sitesi yani Fox Tv’de oyuncu listesinden adı çıkarılmıştır.

Bora‘nın diziden ayrılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da Bora’nın annesi evliliği onaylamamış ise gelecekte ne yapabilirler? Siz olsanız ne yapardınız? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz