Ana Sayfa Haberler Her Yerde Sen Eylül Geliyor! Hangi Rol, Karakter Analizi

Her Yerde Sen Eylül Geliyor! Hangi Rol, Karakter Analizi

her-yerde-sen-eylul-geliyor-hangi-rol-karakter-analizi
Her Yerde Sen Eylül Geliyor! Hangi Rol, Karakter Analizi

Her Yerde Sen dizisine Eylül isminde bir yeni karakter daha geldi! Dizinin hayran kitlesi merak içerisinde Eylül hangi rolde? İşte detaylar!

Büyük izleyici kitlesini elinde bulunduran Her Yerde Sen dizisi bir yeni oyuncuya daha kucak açtı. Yeni oyuncumuz Beste Kökdemir oldu. Her Yerde Sen dizisinde Eylül rolünü oynamak amacı ile cast ekibi Beste Kökdemir‘de karar kıldı.

Minik bir not, Her Yerde Sen dizisinin tüm oyuncu kadrosu liste halinde paylaştık, eğer göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Her Yerde Sen Ful Oyuncu Kadrosu

Her Yerde Sen Eylül Hangi Rolde?

Dizinin hayran kitlesinin aklında hemen bu soru belirdi, hangi rolde? Direk sizi bu konuda bilgilendirelim, henüz Eylül karakterinin hangi rolde geleceği hakkında bir bilgi paylaşılmadı. Bu sebeple ne yazık ki size kesin bir cevap veremedik.

Şunu belirtelim, Demir‘in eski sevgilisi olma ihtimali yüksek görünüyor. Demir‘in geçmişinden bir kadın olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Elbette konu ile alakalı kesin bilgi aldığımızda bir yeni makale ile sizleri aydınlatmaya devam edeceğiz.

En son Kalbimin Sultanı dizisinde Bezm-i Alem rolünde oynayan Beste Kökdemir oyuncumuzun Her Yerde Sen dizisine gelişi kesin olarak bildirildi. Bu sebeple değerli oyuncumuz hakkında özet bilgilere yer vermek istiyoruz. Göz atmak isterseniz:

Beste Kökdemir (Eylül)

her-yerde-sen-eylul-beste-kokdemir
Beste Kökdemir

Yaşı: 29 Ağustos 1993
Boyu: 1.69 m
Kilosu: 52 kg
Göz Rengi: Ela
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: bestekokkdemir

29 Ağustos 1993 Sinop doğumludur. 2 bölüm bitirmiştir. İlki Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü, diğeri ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümüdür.

Özel oyunculuk dersleri yardımı ile kendini geliştirmeye devam etmektedir. Genç oyuncunun ilk dizi performansı Not Defteri isimli dizide Selin Soral rolü olmuştur.

Ekranlarda tanınmasını sağlayan dizi ise Hayat Şarkısı dizisinde Melisa rolü ile olmuştur. Oyunculuğu beğenilen Beste Kökdemir bundan sonra Türk televizyonlarında boy göstermeye devam etmiştir.

Beste Kökdemir dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

  • Not Defteri (Selin Soral)
  • Tatlı Küçük Yalancılar (Açelya)
  • Poyraz Karayel (Selin Karaca)
  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Meleksima)
  • Hayat Şarkısı (Melisa Torunbaş)
  • Kalbimin Sultanı (Bezm-i Alem)

Bunların dışında Taş isimli filmde Suna rolü için performans göstermiştir. Genç oyuncumuza başarılar dileriz.

Eylül karakterini oynayacak olan Beste Kökdemir hakkında düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz