Ana Sayfa Haberler Halka Hande Erçel Ayrıldı mı? Halka Final mi Yapacak?

Halka Hande Erçel Ayrıldı mı? Halka Final mi Yapacak?

Bildiğiniz üzere bu karakter dizi içerisinde önemli bir yere sahip, Halka Hande Erçel ayrıldı mı sorusunu ve dizi final hakkında konuşalım.

Dizinin konusu iki kardeşin intikamını anlatan yarı aksiyon tarzı idi, ne yazık ki sürekli gelen konuşmalar, yani aksiyonun azlığı ve konuşmanın çokluğu dizi kitlesini oldukça azalttı, bir başka deyişle işler istenildiği gibi gitmedi.

Şuanda elimizde kesin bazı bilgiler mevcut, hatta direkt konu ile alakalı olan başka bir diziden bahsedelim.

Hande Erçel‘in yeni dizisini öğrenmek ve diğer oyuncular hakkında bilgi edinmek isterseniz, Azize Oyuncu Kadrosu konumuza bakabilirsiniz. Yani Hande’nin yeni dizisi kesin olarak Azize olacak.

Halka Hande Erçel Ayrıldı mı?

Evet kesin olarak ayrıldı, hatta yukarıda bahsettiğim dizinin kadrosunda olduğu da açıklandı. Bu tür ayrılışlarda hiçbir zaman gerçek sebep söylenmez, bu istisnai bir durum olmadığı sürece, süreç böyle ilerler.

Muhtemelen beklediği rolü ve izleyici kitlesini bulamama, ayrıca yeni teklifin cezbedici yanı etkili olmuştur. Hatta bu saydıklarım kesinlikle etkilidir.

Hande Erçel

Set içerisinde bir tartışma veya kavga medyaya yansımadı. Bu yüzden, bu konu hakkında bir şey söylemek doğru olmaz.

Fakat şunu söyleyebiliriz, bu ayrılış senaristin planı değil. Zaten dizide ölümler oldu ve başkasının ölmesi de gerekli değil. Plansız bir ayrılış olduğundan arada tatsızlıklar meydana gelmiş olma olasılığı çok yüksek.

Halka Final mi Yapacak?

Konuyu biliyorsunuz iki kardeşin intikamı, yani devam ettirilebilir bir senaryo mevcut. Hatta bu daha da dramatik bir hale getirebilirler.

Dizi içinde pek çok güzel kadın oyuncu mevcut, bu kabaca oldu ama kadro oluşturulurken ilk dikkat edilen de bu. Yani devam etme olasılığı çok yüksek, daha yeni bir dizi sayılır.

Resmi bir haber olduğu zaman sizler ile paylaşacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz