Ana Sayfa Ferhat ile Şirin Ferhat İle Şirin Dizisinde Şirin Karakteri Belli Oldu!

Ferhat İle Şirin Dizisinde Şirin Karakteri Belli Oldu!

Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin karakteri sonunda belli oldu! Büyük merakla beklenen kadın başrol oyuncusu nihayet açıklandı! İşte detaylar!

O3 Medya tarafından FOX Tv için hazırlanan dizide erkek başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş olmuştu. Bir partner arayışına giren cast ekibi sonunda bir isimde hemfikir oldu. Dizinin Şirin’i Leyla Tanlar olacak!

Ferhat ile Şirin Dizisinde Şirin Karakteri

Leyla Tanlar ismini daha öncesinde özellikle Paramparça dizisinde aldığı Cansu rolünden bilmekteydik. 3 yıl boyunca dizi kadrosunda yer almayı başaran genç oyuncu çok beğenilmişti.

Kendine has bir izleyici kitlesi elde eden Leyla Tanlar bunların ardından Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi ve Şahin Tepesi dizisinde yer edinmeyi başarmıştır. Ancak bu iki dizi de beklenen etkiyi yaratmadığı için erken final kararı alarak projeler sonlandırıldı. Hal böyle olunca Leyla Tanlar genç ve güzel oyuncu olarak sözleşme teklifi götürmek için müsait oldu.

Minik bir not, Ferhat ile Şirin dizisinin tüm oyuncu kadrosu hakkında bir makale paylaştık, listeye göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Ferhat ile Şirin Tüm Oyuncular

Başarılı oyuncu hakkında özet bilgiler paylaşalım:

ferhat-ile-sirin-leyla-tanlar
Leyla Tanlar

Yaşı: 13 Kasım 1997
Boyu: 1.60 m
Kilosu: 48 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Emir Tekin, Sevgilisi
Instagram Adresi: leylatanlaar

13 Kasım 1997 İstanbul doğumludur. Kendisi daha henüz küçük yaşlardayken tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır. Bunun ardından da oyunculuk alanında Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimlerine devam etmiştir.

Özellikle Paramparça dizisinde canlandırmış olduğu Cansu rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İzleyiciler tarafından çok sevilen oyuncu bu dizide 3 yıl boyunca yer almayı başarmıştır. Genç oyuncu yer aldığı projelerde kendisini fark ettirmeyi başarmıştır.

Leyla Tanlar dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste yaptık:

  • Paramparça (Cansu)
  • Mehmed: Bir Cihan Fatihi (Esleme)
  • Şahin Tepesi (Deniz Akdora)

Şirin karakterini oynaması için Leyla Tanlar ismi sizce doğru bir karar mı? Sevgili takipçilerimiz, yorum yazarak düşüncenizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Şirin’in Ablası “Banu” Karakteri

Önümüzdeki günlerde çekimleri başlayacak dizide sırada beklenen bir karakter daha var! Şirin’in ablası olan Banu isimli karakteri kim oynayacak? Bizleri takip etmeye devam ederek Banu karakterini kimin oynayacağını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Banu karakteri Şirin’den büyük olmalı. Bu sebeple genç oyuncunun doğum tarihi 1997 olduğu için ya yaşça büyük bir karakter ya da daha olgun görünen bir oyuncu yardımı ile Banu karakteri bulunacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz