Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Bora Durul Kimdir? Ali Barkın Dizileri, Eşi

Her Yerde Sen Bora Durul Kimdir? Ali Barkın Dizileri, Eşi

Her Yerde Sen Bora Durul Kimdir?

Ali Barkın‘ın harika bir şekilde canlandırdığı karakter Her Yerde Sen Bora Durul kimdir sorusunun ayrıntılı cevabını verelim.

Pek çok dizide olduğu gibi ortalığı neşelendiren ve espiri kaynağı olan birisi lazımdır. Burada sempatik yüzlü Ali devreye girecektir. Elbette senaryodan dolayı ciddi olduğu ve hayal kırıklığı yaşadığı anlarda var.

Dizinin diğer oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgiler hazırladık, eğer daha fazla bilgi okumak isterseniz Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Her Yerde Sen Bora Durul Kimdir?

Bora’nın en büyük hayalı çok sevdiği Merve Mutlu ile evlenmektir, fakat aşk yasağından dolayı evlenemez ve Demir onu hayal kırıklığına uğratır. Sempatik adamımız bir anda üzgün adam olur, elbette bu sorunu çözmek için elinden geleni yapar.

Biricik aşkı Merve de bu yasaktan kurtulmak için planlar kurar, fakat bunu gizlice yapar. Hatta Selin’in bile haber olmaz. Tabi bu yasaktan Bora olumsuz etkilenir, tüm dengeleri alt üst olamaya başlar, tabi işler her an değişebilir.

Sonuç olarak şirketin romantiklik kaynağıdır, tabi diğer bir kaynak aşkı Merve’dir. Yani ikisi romantik bir çifttirler. Bakalım yasak ne zaman kalkacak?

Ali Barkın Kimdir? Dizileri, Yaşı, Eşi

her-yerde-sen-ali-barkin
Ali Barkın

Yaşı: 3 Ocak 1985
Boyu: 1.74m
Kilosu: 75kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Elvan Dişli (Yeşil Deniz Rol Arkadaşı)

3 Ocak 1985 Ankara doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTU) İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. Daha önce bazı dizi, kısa film ve film projelerinde yer almıştır. Özel oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra bu projelerde kendini göstererek dizi-film dünyasına giriş yapmıştır.

Ali Barkın oynadığı diziler:

  • Deniz Yıldızı (Kerem)
  • Şefkat Tepe (Onbaşı)
  • Hayat Devam Ediyor (Bekir Bakırcı)
  • Eski Hikaye (Pamir)
  • Yeşil Deniz (Eskici Emin)
  • No: 309
  • Klavye Delikanlıları (Bayram)
  • Bozkır (Avukat)

Ali Barkın Türkiye’de büyük izleyici kitlesini kazanmış Ayla filminde de Pepe Muharrem rolünü canlandırmıştır.

Böylelikle Her Yerde Sen Bora Durul kimdir konumuzu bitirmiş olduk. Şahsen bu oyuncuyu daha çok komedi dizilerinde görmek istiyorum, bakalım ileri ki yıllarda dediğim gibi komedi dizilerinden rol alacak mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz