Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Ferruh Özerdim Kimdir? Fatih Özkan Dizileri

Her Yerde Sen Ferruh Özerdim Kimdir? Fatih Özkan Dizileri

Her Yerde Sen Ferruh Özerdim Kimdir?

Dizimizin huysuz karakteri Fatih Özkan‘ın canlandırdığı Her Yerde Sen Ferruh Özerdim kimdir sorusunu ayrıntılı şekilde cevaplayalım.

Pek çok aşk dizinde olduğu gibi dizi içerisindeki karakterlerden birisi dolap çevirir, yani kurnazlığı ile ön plana çıkar. Elbette geçmişti yaptığı hatalar da vardır.

Bu karakterler diziye biraz heyecan, gerilim ve azıcıkta öfke katar. Şuan tanıttığımız karakter de yaklaşık olarak böyle birisi diyebiliriz.

Dizinin diğer oyuncuları hakkında merakınızı gidermek için Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu adlı konumuza bir bakın derim.

Her Yerde Sen Ferruh Özerdim Kimdir?

Artemim şirketinin finans müdürü olarak görev yapmaktadır. Fakat, huysuz ve geçmişinden korkan bir karakterdir. Peki neden geçmişinden korkuyor? Elbette çevirdiği dolaplar yüzünden, gün yüzüne çıkarsa hapis cezası alacağını biliyor.

Sürekli olarak hapis korkusu ile yaşamaktadır. Bu da onu korkan, aksi ve dolap çevirmeye müsait biri haline getirmektedir.

Her şeye rağmen şirketi ayakta tutmaya çalışır. En azından batmasını önler ve bununla sevinir, çünkü durum vahimdir ve bu bile bir başarıdır.

Sonuç olarak karakterimiz, şirket ile mücadele eder ve aynı zamanda geçmişi ile yüz yüze gelmek istemez ve ondan kaçar.

Fatih Özkan Kimdir? Dizileri, Yaşı

her-yerde-sen-fatih-ozkan
Fatih Özkan

Fatih Özkan, 1 Aralık 1982 Eskişehir doğumludur. Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünü okurken yandal ile Psikoloji eğitimi almıştır. Ardından 2 yıldan biraz uzun bir süre ilaç sektörü içindeki bir şirkette çalışmıştır.

Bu işinden de istifa edip ayrıldıktan sonra oyunculuk dersleri almak isteyerek, Zeliha Berksoy, Vahide Gördüm, Altan Gördüm, Uğur Demirpehlivan ve Işın Feyman gibi önemli isimlerden diksiyon ve oyunculuk eğitimlerini almıştır.

Fatih Özkan Dizileri ve Filmleri:

  • Ustalar Alemi
  • Deliha 2
  • Muhtesem Yüzyil: Kösem
  • Görümce
  • Deliha
  • Ezel

Böylelikle Her Yerde Sen Ferruh Özerdim kimdir konumuzun sonuna geldik. Oyuncuyu bazen komedi filmlerinde, bazense aşk dizilerinde görüyoruz, ileri ki kariyer hayatında başarılar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz