Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Muharrem Usta Kimdir? Cem Cücenoğlu Dizi

Her Yerde Sen Muharrem Usta Kimdir? Cem Cücenoğlu Dizi

Her Yerde Sen Muharrem Usta Kimdir?

Eli ağır olan ustamızı Cem Cücenoğlu canlandırıyor. Her Yerde Sen Muharrem Usta kimdir sorusunu pek çok hayran sorar oldu.

Diziye farklı bir hava katan ve yeri geldiği zamanda bir kabadayı gibi davranan karakterdir. Tabi eli de epey ağırdır, bu yüzden insanlardan ondan çekinir. Aşk dizilerinde çok fazla rastlamasak da bu tarz yarı kabadayı karakterlere biraz alıştık diyebiliriz.

Yani pek çok dizide ondan çekinilen, biraz sert yeri geldiğinden yardımcı olan karakter mevcut, bu dizimizde de bu havayı katan bu karakter diyebiliriz.

Dizinin diğer tüm oyuncuları hakkında harika bir makale hazırladık. Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu adlı konumuza bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Her Yerde Sen Muharrem Usta Kimdir?

Ustamızın, ustalık alanının ne olduğu belli değil, yani aklınıza gelebilecek her işten anlar, en azından dizide böyle. Fakat, sert bir mizacı vardır, yani eli ağır bir kişidir.

Yine de sorunların üstesinden bir şekilde gelir, o yüzden ona usta deriz, çünkü problemler büyülü şekilde hallolmuş olur. Bundan dolayı sözü dinlenen kişi haline gelmiştir, herkes ona saygı duyar ve durumu kabullenir.

Az konuşan bir yapısı vardır ama mesele iş olunca başka birisi olur. Az konuşan o adam biranda sorun çözme makinesine döner.

Cem Cücenoğlu Kimdir? Dizileri, Yaşı, Eşi

her-yerde-sen-cem-cucenoglu
Cem Cücenoğlu

Yaşı: 7 Nisan 1976
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Zeynep Eylül Üçer, Eşi

7 Nisan 1976 Ankara doğumludur. Tecrübeli oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Batı Müziği Piyano Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Uzun yıllar boyunca Türk Dizileri ve Türk Sineması için emek vermiştir. Eşi Pinhani müzik grubunun bas gitaristidir.

Cem Cücenoğlu Dizileri:

  • Arka Sokaklar
  • Dürüye’nin Güğümleri (Bayram)
  • Hostanlı Kalaylı Saray (Az Sonra)
  • Poyraz Karayel (Taşkafa)
  • Ege’nin Hamsisi (Bekir)

Her Yerde Sen Muharrem Usta kimdir konumuz burada bitmiş oluyor, dizi hakkında pek çok karakter inceledik, merak ettikleriniz var ise bu dizinin kategorisinden hepsine ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz