Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Azmiye Boşgeçmez Kimdir? Ayfer Tokatlı Yaşı

Her Yerde Sen Azmiye Boşgeçmez Kimdir? Ayfer Tokatlı Yaşı

her-yerde-sen-azmiye-bosgecmez-kimdir-ayfer-tokatli-yasi
Her Yerde Sen Azmiye Boşgeçmez Kimdir? Ayfer Tokatlı Yaşı

Her Yerde Sen dizisinde söz dinlemeyen, zeki karakterimiz Azmiye Boşgeçmez kimdir? Ayfer Tokatlı yaşı, boyu, dizileri, kilosu bilgileri.

FOX TV‘nin enfes dizisi Her Yerde Sen kadrosunda bulunan Azmiye Boşgeçmez hakkında karakter bilgilendirmesi yapalım ve daha iyi tanıyalım.

Yüksek izleyici kitlesini elinde bulunduran ve her Cuma günü saat 20:00‘de ekranlarda olan Her Yerde Sen dizisi gün geçtikçe daha çok aranıyor. Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Ayfer Tokatlı hakkında daha çok bilgi edinmek isteniyor. Meraklı okuyucularımızı derhal bilgilendirelim.

Her Yerde Sen Azmiye Boşgeçmez Kimdir?

Azmiye hanım özellikle Artemim’in kilit taşlarından biridir. Ona görev vermeden o görevi çoktan halletmiştir. İşini severek yapar. Ancak kendisine söyleneni yapmadığını da belirtelim. O en doğrusunu gerçekten de iyi bir şekilde yerine getirir. Sıkıntı yok. Başınız belada mı? Azmiye halledecektir. Sorun, sıkıntı yoksa; Azmiye size bela da olur yine sıkıntı yok.

Eşi bulunmaz bir çalışan, oldukça da zeki olduğunu belirtelim. Özellikle gerçekleştirdiği işlerde çalışma stili pratik olduğu açıkça görülebilmektedir. Artemim’in bel kemiği sayılır. Sekreter olması dolayısı ile şirket içindeki her şeyi bilir, söylenmese de.

Ayfer Tokatlı Yaşı, Boyu, Kilosu, Dizileri, Sevgilisi

her-yerde-sen-ayfer-tokatli
Ayfer Tokatlı

Yaşı: 5 Eylül 1988
Boyu: 1.58m
Kilosu: 49kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Yok

5 Eylül 1988 İstanbul doğumludur. Oyunculuk eğitiminden önce Marmara Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdiğini belirtelim. Bunun ardına yüksek lisans olarak Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nü bitirmiştir. Oyunculuk eğitimlerini bu şekilde elde ettikten sonra bazı projelerde yer aldığını görüyoruz.

Eğer tüm oyuncu kadrosunu liste halinde kolayca görmek istiyorsanız tıklamanız yeterli: Her Yerde Sen Tüm Oyuncu Kadrosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz