Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim dizisi ne zaman sezon finali yapacak ? 2. Sezon Olacak Mı...

Kardeşlerim dizisi ne zaman sezon finali yapacak ? 2. Sezon Olacak Mı ? 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

kardeşlerim dizisi
kardeşlerim dizisi

Kardeşlerim dizisi Atv ekranlarında her Cumartesi günü yayınlanan severek izlenen dizidir. Diziler sezon finali yapma kararının ardından Kardeşlerim dizisinin de ne zaman sezon finali yapacağı soruları sorulmaya başlandı.

Kardeşlerim Dizisi Konusu

Kardeşlerim dizisi Anne ve babaları öldürüldükten sonra hayatlarında karşılaştıkları tüm zorluklara rağmen bir birlerine tutunan ve her ne olursa olsun bir birlerinden ayrılmayan kardeşlerin hikayesini anlatıyor.

Kardeşlerim dizisinde Kadir , Ömer , Asiye ve Emel ‘in hikayesini anlatan anne babalarını öldüren dünyanın kendi etrafında döndüğü patronları Akif ‘e karşı mücadelelerini , yengesi Şengül ‘e karşı kendilerini istemese de bir kümeste yaşamlarını sürdürmeye çalışan 4 kardeşin öyküsünü anlatan bir dizidir.

Kardeşlerim dizisi 14. Bölümde Neler Oldu

Kardeşlerim dizisinde Asiye Kafede çalışmaya başlarken Doruk ‘la yakınlaşmaları devam eder ve kafede birbirlerine karşı kıskançlıkta bulunurlar.

asiye ve doruk karşlerim dizisi
asiye ve doruk kardeşlerim dizisi

Bir yandan da Suzan‘ın annesi olduğunu öğrenen Ömer Suzan ‘ı öldürmek için arabasıyla çarpıp öldürmeye çalışan Nebahat ‘in arabasının önüne atlayarak Suzan ‘ı Kurtarır. Ömer ile Suzan arasında ki yakınlaşma daha da artmış bulunmaktadır.

suzan ve ömer kardeşlerim dizisi
Suzan ve Ömer kardeşlerim dizisi

Kadir şantiyede çalışmaların durması ile ek iş aramaya başlar bu arada Şengül yengeleri evi terk ederek Nebahat Hanımlarda yaşanır.

Kardeşlerim 15. Bölümde Neler Olacak

Asiye bir yandan kiraları bir yandan faturaları ödemek için çalışmaya devam ederken Ömer ve ailesini utandırmak isteyen okuldan arkadaşları Kadir ve kardeşlerini bir daha insan içine çıkarmamak için Asiye’yi garsonluk yapmak için ek iş olduğu konusunda kandırırlar ve evlerine çağırırlar evlerine giden Asiye’ye namussuz kadın gibi iftira atarlar bu arada aralarından birisi Asiye’yi yiterek kafasını havuzun kenarına çarpmasını sağlar ve Asiye’nin başı kanlar içerisinde yerde kalır.

Bu olayların fragmanı daha dün ATV tarafından yayınlandı bu fragmanı siz değerli okuyucularımız için aşağıya bırakıyoruz.

Kardeşlerim 15. Bölüm Fragman

Kardeşlerim Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak ?

Bütün diziler yavaş yavaş sezon finali yapmaya başladı ve tatile girmeye başladı. Siz değerli okurlarımızda kardeşlerim dizisi ne zaman sezon finaline girecek diye merak ediyorsunuz. Bu yazımızda sizlere bunun cevabını vermeye çalışacağız.

Kardeşlerim dizisi ATV ile yaptığı anlaşma 15 bölümden oluşmaktaydı haftaya 29 mayıs tarihinde dizinin 15. Bölüm yayınlanma tarihi yaklaşırken izleyenleri rahatlatan bir gelişme yaşandı ve dizinin 19. Bölüme kadar süreceği ve 19. Bölümde sezon finali yapacağı öğrenildi. Bu gelişme Kardeşlerim izleyicileri tarafından sevinçle karşılanırken bir yandan da 26 haziran da tatile girecek kardeşlerim dizisini daha fazla izleyemeyecek olmalarına üzülüyorlar.

Kardeşlerim Dizisi 2. Sezon olacak mı ?

Reytinglerde TRT ekranlarında yayınlanan Gönül dağı dizisi ile büyük bir kapışma içerisinde olan Kardeşlerim dizisi 26 Haziranda sezon finali yaptıktan son eylül-ekim aylarında 2. Sezonuna başlayacağı düşünülüyor.

Bu yazımızda sizlere kardeşlerim dizisi sezon finali yapacak mı ? kardeşlerim dizisi final yapacak mı ? Kardeşlerim dizisi ne zaman sezon finali yapacak ? kardeşlerim dizisi 2. Sezon olacak mı ? kardeşlerim dizisi 2. Sezon ne zaman başlayacak ? gibi sorulara cevap vermeye çalıştık sizde düşüncelerinizi aşağıya yorum kısmına yazabilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz