Ana Sayfa Diziler İçimizdeki Biri Dizisi Güncel Oyuncu Kadrosu Yayınlanma Tarihi Kanalı

İçimizdeki Biri Dizisi Güncel Oyuncu Kadrosu Yayınlanma Tarihi Kanalı

kuzey yıldızı
kuzey yıldızı

İçimizdeki biri dizisi yayın hayatına geçtiğimiz günlerde veda eden Kuzey Yıldızı dizisi yönetmeni tarafından çekilmeye başladı. İçimizdeki biri dizisi oyuncu kadrosu ise Kuzey yıldızı oyuncularının arasından seçildi.

İçimizdeki Biri Dizisi Yönetmeni

İçimizdeki biri dizisinin yönetmeni geçtiğimiz günlerde yayın hayatına son veren SHOW TV kanalında yayınlanan kuzey yıldızı dizi yönetmeni Ersoy Güler Kuzey yıldızı dizisinin aynı zamanda senaristliğini de yapıyordu. Kuzey Yıldızı dizisinde kendi hayatını anlatan yönetmen Ersoy Güler 64 bölüm süren dizide çok fazla çalıştı.

Dizinin yönetmeni aynı zamanda dizide çok sevilen bir kişiydi. Kuzey Yıldızının başrol oyuncu Aslıhan Güner zaman zaman yönetmen Ersoy Güler ile fotoğraflarını paylaşıyordu. Dizinin son bulması ile oyuncu kadrosunun pozları da ortaya çıktı.

aslıhan güner ersoy güler içimizdeki biri dizisi
Aslıhan Güner Ersoy Güler

Ersoy Güler biten dizisi Kuzey Yıldızı dizisinin gösterdiği büyük başarısı sonrasından hız kesmeden yeni dizisi için çekimlere başladı işte o dizi İçimizdeki Biri oldu.

İçimizdeki Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu

gizem güneş içimizdeki biri dizisi
gizem güneş

İçimizdeki biri güncel oyuncu kadrosu ile de sezona iddialı girmeye hazırlanıyor. Dizinin Cast çalışmaları son hızla devam ederken geçtiğimiz günler Twitter da yapılan açıklamaya göre dizinin ilk oyuncusu belli oldu. Dizinin ilk oyuncusu Kuzey Yıldızı oyuncularından Feride rolüne hayat veren Gizem Güneş İçimizdeki Biri dizisinin oyuncu kadrosundan ilk isimlerden birisi oldu.

mustafa avkıran içimizdeki biri dizisi
mustafa avkıran

Beklenen dizinin kadrosuna başka bir usta isim daha dahil oldu bu usta isim Mustafa Avkıran olduğu belirtiliyor. Mustafa Avkıran ‘ın aldığı bir çok ödül bulunuyor. Dizide şuan için belli olan iki oyuncu bulunurken yeni oyuncular duyurulduğu zaman bizde DiziTürkiye ekibi olarak sizlere buradan bilgi vermeye devam edeceğiz.

İçimizdeki Biri Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak

SHOW TV kanalında yayınlanacak olan İçimizdeki Biri dizisinin cast çalışmaları devam ettiği için ne yazık ki hala çekimleri başlamadı. İçimizdeki biri dizisinin çekimleri ise Temmuz ayında Marmaris’te başlayacağı düşünülüyor.

İçimizdeki Biri Dizisi Fragmanı

İçimizdeki biri dizisi 1. Bölüm fragmanı hakkında henüz gelen bir açıklama veya tanıtım bulunmuyor. Fragman yayınlandığı an sizlere bu sayfadan gelişmeleri aktaracağız.

İçimizdeki Biri Dizisi İzlenir Mi ?

Yönetmenliğinde Ersoy Güler in oturduğu yeni dizi olan İçimizdeki Biri dizisi Ersoy Gülerin yeni biten dizisi olan SHOW TV de yayınlanan Kuzey yıldızı dizisinin gösterdiği başarıdan sonra Yeni dizisi İçimizdeki Biri dizisinin de aynı başarıyı göstermesini bekliyoruz işte bu yüzden İçimizdeki Biri dizisinin de Kuzey Yıldızı Dizisi Gibi izlenebileceğini düşünüyoruz. Sizde düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere düşüncelerinizi bildirebilirsiniz.

İçimizdeki Biri Dizisi izleyici yorumları

İçimizdeki Biri dizisinin hala cast çalışmaları devam ettiği ve çekimleri başlamadığı için hala izleyici yorumları hala yok. Fakat sizler aşağıda dizi hakkında düşüncelerinizi bize yazarak dizi hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda içimizdeki biri dizisinin konusu , nerede çekildiği , kanalı , ne zaman başlayacağı ve oyuncuları gibi konulara cevap vermeye çalıştık sizde bu aşağıdaki yorum kısmına düşüncelerinizi yazarak bizlere ve değerli okuyucularımıza bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz