Ana Sayfa Haberler Sen Çal Kapımı dizisi hangi kanalda? Nerede çekilecek?

Sen Çal Kapımı dizisi hangi kanalda? Nerede çekilecek?

Hazırlıkları bitmek üzere olan yapım Sen Çal Kapımı dizisi hangi kanalda yayınlanacak ve nerede çekilecek işte tüm detaylar.

FOX TV’nin çıkaracağı diziler bugünlerde epey konuşuluyor, yapımlarının özellikle de yaza ve diğer dizilerin ara verdiği bir süreye denk gelmesi başarısının sırrı olabilir. Gelecek sezonda da oldukça izlenen dizileri olacak gibi duruyor.

Bu arada sizler için harika bir konu hazırladık Sen Çal Kapımı oyuncuları konumuza girerek tüm oyuncular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı hangi kanalda çıkacak?

Yukarıda da bahsettiğim üzere FOX TV‘de ekranlarda olacak.

Bildiğiniz üzere kanallarda pek çok yapım ara verdi ve bazıları sezon finali yaptı, hatta rafa kaldırılan diziler dahi var. Elbette bu sorunun çözümü için yeni diziler duyurulması gerekiyor.

Şimdiden pek çok isim ortada gerek TRT 1 gerekse diğer kanallar oldukça iddialı ve yüksek bütçeli yapımlar duyurdu Nizam-ı Alem dizisi gibi.

Dizi nerede çekiliyor?

Tahmin edeceğiniz üzere İstanbul 🙂 Biliyorum daha detaylı bilgi istiyorsunuz, fakat bu konu hakkında açıklanan tek resmi bilgi bu.

Bu tarz dizilerin net bir çekim yeri yoktur, yani manzaranın güzel olduğu her yere set kurabilirler, elbette belirli evler ve malikaneler olacaktır, bu detaylar eğer yayınlanırsa kesinlikle dizi haberleri kategorimizde paylaşacağız.

Böylelikle haberimizin sonuna geldik daha fazlası için bizleri takip ediniz, sosyal medyada da aktifiz, iyi seyirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz