Ana Sayfa Sen Çal Kapımı Sen Çal Kapımı konusu nedir? Yapımcısı ve senaristi kimdir?

Sen Çal Kapımı konusu nedir? Yapımcısı ve senaristi kimdir?

Son hızla hazırlıklarına devam edilen yapım Sen Çal Kapımı konusu ve dizinin senaristi, yönetmeni hakkında bilgiler bu yazıda.

Dün gelen resmi açıklama ile beraber pek çok detay belli oldu, sizler için güzel konular hazırlamaya başladık bile, örneğin Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosu konumuza giderek, tüm oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

FOX TV bu arada çok yoğun, elbette yapımcılar uğraşıyor fakat bu tv için yapılacak, bildiğiniz üzere Bay Yanlış oyuncu kadrosu da oldukça sağlam ve onunda afiş çekimi bugün. Kanal yeni yıla iddialı giriyor, bakalım 2021 sezonunda reyting mücadelesi nasıl olacak.

Sen Çal Kapımı konusu

Hande Erçel‘in canlandırdığı Eda Yıldız tüm ümitlerini eğitime bağlamış biridir, fakat başına çeşitli olaylar gelir ve ne yazık ki bursu kesilir ve bu yüzden lise mezunu olarak kalır. Bu onun hayatının en büyük olaylarından biridir, çünkü eğitimine devam edebilseydi başka biri olacaktı ve yurt dışında eğitim görecekti.

Yolları erkek başrol oyuncusu olan Kerem Bürsin‘in canlandırdığı Serkan Bolat ile kesişir. Eğer benimle 2 ay nişanlı kalırsan sana bursu geri vereceğim der.

Nefret ettiği bir adamla nişanlı taklidi yapmak onu değiştirecek ve aralarında aşk başlayacaktır. Elbette romantik komedi kategorisinde çıkacağı için bu akışı biraz daha sempatik ve komik bir şekilde yapacaklardır.

Yapımcısı, yönetmeni ve senaristi

Yapımını MF Yapım üstlenecek, zaten bildiğiniz üzere tanındık bir yapım şirketi, bununla beraber yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar olacak.

Ayşe Üner Kutlu ise dizinin senaristi ve açıkçası tek kişi zor olmaz mı diye düşündürüyor beni, başarılar diliyoruz.

Böylelikle Sen Çal Kapımı hakkındaki yazımız son bulmuş oldu, daha fazlası için mutlaka dizi haberleri kategorimizi takip ediniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz