Ana Sayfa Sen Çal Kapımı Sen Çal Kapımı müziklerini kim yapıyor?

Sen Çal Kapımı müziklerini kim yapıyor?

Yakında zamanda ekran belirecek olan Sen Çal Kapımı müziklerini ve jenerik müziğini kim yapıyor sorusunun cevabı belli oldu!

FOX TV son zamanlarda oldukça yoğun çalışıyor. Özellikle aşk dizisi kategorisinde yeni yapımlar çıkarmaya devam ediyor. Yakın zamanda Bay Yanlış ve bu diziyi ekranlarda göreceğiz, şimdiden pek çok hazırlıkları bitmiş durumda.

Elbette ara veren dizilerde yeni gelenlerle beraber ekranda olmaya çalışacaktır. FOX TV bu yıl iyi hazırlanıyor bakalım reyting yarışması 2021‘de nasıl olacak.

Sen Çal Kapımı müzikleri kim tarafından yapılıyor?

Çok sevilen isim Aytekin Ataş tarafından yapılmaktadır. Kendisi bestecidir ve 42 yaşındadır, yani henüz genç ve çok üretken, müziğe Boğaziçi Üniversitesi Folklor Kulübü’nde başladı ve daha sonrasında kendini geliştirerek devam etti.

Dizi henüz hazırlık aşamasında olsa da, bu isim zamanında çok güzel işler başardığı için dizinin müziklerinin iyi olacağından neredeyse eminiz.

Aşk dizileri içerisinde en önemlilerinden birisi dizinin müziğidir, bundan dolayı bunun iyi olması kalite açısından çok önemlidir, bu yüzden güzel bir isim ile çalışıyorlar.

Böylelikle Sen Çal Kapımı müziklerini kimin yaptığını öğrenmiş olduk, daha fazlası için dizi haberleri kategorisini takip etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz