Ana Sayfa Haberler Zalim İstanbul yeni bölüm ne zaman? 37. bölüm çekiliyor mu?

Zalim İstanbul yeni bölüm ne zaman? 37. bölüm çekiliyor mu?

2 sezondur devam eden Zalim İstanbul yeni bölüm ne zaman ayrıca 37 bölüm çekimleri ne durumda işte konu hakkında tüm detaylar.

Virüs dolayısı ile ara veren pek çok yapım olduğundan bahsetmiştik, geçtiğimiz günlerde ise ardı arkasına bu yapımların devam edip etmeyeceği konusunda pek çok haber yaptık. Eğer bu yazıları okumak isterseniz dizi haberleri kategorisine girebilirsiniz.

Zalim İstanbul yeni bölüm ne zaman?

37. bölüm çekimleri yarım kalmıştı ve bayram sonrası bu çekimlere devam edilecek, bu güzel bir haber, yani yakın zamanda yeni bölüm yayınlanacak. Çekimlerin başlaması ile birlikte 3 bölüm daha çekilecek, yani Ramazan bayramından sonra dizimizin yeni bölümlerini seyredeceğiz.

Bu olumlu bir haber çünkü diğer yapımlar yaklaşık 2 ay sonra çekimlere başlayacak ve bu süreçte ne olacağı hiç belli değil, fakat bu dizi için pek çok şey belli.

Ayrıca dizi hakkında bazı olumsuz haberler çıkmıştı, Fikret Kuşkan diziye devam etmeyecek gibi, fakat Şükrü Avşar oyuncu ile sözleşmenin devam ettiğini dile getirdi.

Böylelikle Zalim İstanbul hakkındaki dizi haberimiz son bulmuş oldu, sizlere iyi seyirler dileriz, yeni gelişmeler oldukça aktaracağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz