Ana Sayfa Arıza Arıza Dizisi yeni oyuncu görüşmesi, Ayça Ayşin Turan!

Arıza Dizisi yeni oyuncu görüşmesi, Ayça Ayşin Turan!

Arıza dizisi için yeni oyuncu görüşmesi söz konusu oldu! İsmi geçen oyuncu ise Ayça Ayşin Turan hakkında detaylı bilgiler paylaştık!

Sevilen oyuncu Tolga Sarıtaş için aranan partner konusunda bir gelişme oldu. Partner arayışı sırasında ismi geçen oyunculardan biri de Ayça Ayşin Turan oldu.

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Arıza isimli dizi hakkında giderek daha somut adımlar atılmaya devam ediyor.

Dizi hakkında daha fazla haber ve bilgi edinmek isterseniz, dizi için hazırlamış olduğumuz kategori sayfasına göz gezdiriniz: Arıza Dizisi

 

Arıza dizisi yeni oyuncu

Diziye katılması muhtemel yeni bir oyuncu ile karşı karşıya kaldık. Öyle ki oyuncu çok güzel ve genç ve başarılı. Ayrıca tecrübesi ile de göz dolduruyor.

1992 yılının 25 Ekim gününde doğan başarılı oyuncu genç olmasına rağmen birçok yapımda yer bulmayı başarmıştır.

Eğitimini İstanbul’da İÜ Radyo Televizyon Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda büyük emekler göstererek tecrübe kazanmaya çalışmıştır.

Profesyonel anlamda ilk tecrübe elde ettiği dizi olarak Affedilmeyen isimli diziyi gösterebiliriz. 2007 yılında gösterimde olan dizi Ayça Aysin Turan için oldukça genç bir döneme denk geliyordu.

 

Hatırlayacağımız üzere O3 Medya tarafından Show TV ekranları için hazırlanan dizi Ozan Aksungur “Gamestory” isimli içerik şirketinin oluşturduğu özgün senaryo ile karşımıza çıkacak.

Şu an için Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’ın kesin olarak ikili olacaklarının bir garantisi olmadığını açıkça belirtelim. Öyle ki şu an yalnızca konuşma aşamasında ve resmi açıklanmayan bir durumdur.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan uygun bir ikili olabilir mi? Fikirlerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayınız. Sağlığınıza dikkat edin, sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz