Ana Sayfa Diziler Baş Belası Umut Kimdir  (Özgür Cem Tuğluk)

Baş Belası Umut Kimdir  (Özgür Cem Tuğluk)

ATV ekranlarının sen sevilen dizilerinden bir tanesi olan Baş Belası dizisi karakterlerinden bir tanesi olan Baş Belası Umut Kimdir en merak edilen konulardan bir tanesi olmaya devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Murat Onbul otururken ARC film tarafından yapımcılığı üstlenen Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Orçun Okşar ve Ramazan Demirli tarafından senaryosu ele alınmıştır. Umut karakterine can veren Özgür Cem Tuğluk kimdir sorusu en merak edilen konuların başında geliyor.

Özgür Cem Tuğluk Kimdir?

ATV ekranlarının sen sevilen dizilerinden bir tanesi olan Baş Belası dizisinde Umut karakteri ile ekranlara gelen Özgür Cem Tuğluk 1992 yılında Mayıs ayında dünyaya gelmiştir. Çukurova üniversitesinden mezun olan genç oyuncunun nereli olduğu, fiziksel özellikleri ya da medeni gibi durumları hakkında net bilgiler yer almamaktadır.

Eğitim hayatını tiyatro ve oyunculuk sektörü üzerinde tamamlamamış olsa bile yine de kariyerini bu alanda tamamlamayı tercih etmiştir. İyi bir oyunculuk yeteneği olan Özgür Cem Tuğluk, tiyatro ve sinemaya karşı olan ilgisinden ötürü bu alana yönelmeyi tercih etmiştir.

İlk olarak 2016 yılında Adana Sıfır biz isimli dizi ile ekranlarda yer almayı başarmıştır. Dizide Cemo karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkan ünlü oyuncu 2020 yılında ekranlara gelen Sol yanım isimli dizide de yer almış ve Salih karakteri ile ekranlarda yerini almıştır.

Sol yanım isimli dizide; Cansel Elçin, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Murat Balcı, Ayşe Kırca ve Hasret Usneker gibi gerçekten de başarılı olan isimler ile yan yana olmayı başarmıştır. Sosyal medya hesaplarına karşı olan tutkusu ile bilinen bir oyuncudur.

Şahsına ait sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanması ile bilinmektedir. Şahsına ait olan resmi Intagram hesap adresi ozgurcemtugluk ile devam etmektedir. 15,2k civarında takipçi sayısı olan genç oyuncu oyunculuk konusunda üstün başarısı ile dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. Bu güne kadar her ne kadar çok fazla dizi ya da yapımda rol almasa bile girdiği her alanda sevenlerinin kalbinde büyük bir yer edinmeyi başarmıştır. Üstün başarısı ile yakın zamanda çok daha iyi yerlerde olması beklenmektedir. Bu güne kadar yer aldığı yapımlar incelenecek olursa;

  1. Baş Belası (TV Dizisi 2021)
  2. Sol Yanım (Salih, TV Dizisi 2020)
  3. Sıfır Bir (Cemo, TV Dizisi 2016-2018)

Olarak ekranlarda yer almıştır. Bu yıl yeni yayın hayatına başlayan Baş belası dizisi ile yeniden sevenleri ile çok ara vermeden  buluşmayı başarmıştır. Her geçen gün oyunculuk yeteneğini çok daha iyi bir şekilde göstermeye başlaması insanların kalbinde daha iyi yer edinmesine yardımcı da olmaktadır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz