Ana Sayfa Oyuncular Baş Belası Perihan Kimdir  (Neşe Baykent) ?

Baş Belası Perihan Kimdir  (Neşe Baykent) ?

Son zamanlarda yeni sezon ile ekranlara gelmeye başlayan Beş Belası dizisi hem konusu hem de oyuncuları ile oldukça dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. Her zaman güçlü kadrosu ile ön plana çıkmayı başarmış dizi kadrosunda bulunan güzel oyuncu Baş Belası Perihan Kimdir sorusu oldukça araştırılanlardan bir tanesi olmaya devam ediyor. Perihan rolü ile ekranlarda sevenlerinin karşısına çıkan Neşe Baykent kimdir sorusu karşısında deneyimli oyunculuğu en çok araştırılanlardan bir tanesi olmaya devam ediyor. Dizideki karakter ile gerçekten herkesi adeta mest etmeyi başaran oyuncunun fiziksel özelliklerinden medeni durumuna, kaç yaşında olduğundan bu güne kadar yer aldığı yapımlara kadar her şey en çok araştırılanlar arasında yer almaya devam ediyor. Gerçekten de başarısı ile ön plana çıkmayı başaran ve birçok yapımda yer alan Neşe Baykent kimdir?

Neşe Baykent Kimdir?

İsim: Neşe Baykent
Doğum Tarihi: 2 Haziran 1975
Aslen Nereli: İzmir
Yaş: 46
Boy: 1.66
Kilo: 56
Meslek: Oyuncu
Burç: İkizler
Medeni Hali: Evli
Eşi: Sanlı Baykent

Neşe Baykent kimdir sorusu merak ediliyor. Genç oyuncunun 1975 yılında İzmir sınırlarında dünyaya geldiği bilinmektedir. Her ne kadar 46 yaşına olsa bile adeta 20 yaşındaki kadınlara taş çıkartan özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. İlkokul ve ortaokul hayatını İzmir sınırlarında tamamlamasının hemen ardından Hacettepe üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olduğu bilinmektedir. Eğitim hayatını güçlü performansı ile tamamlamasının hemen ardından oldukça başarılı performanslarına devam etmiştir. Bu güne kadar Yer Altında Dünya Var, Şelale, Kınacılar Konağı, Unutma Beni, Deniz Yıldızı, Beni Affet, Beni Deli Etme gibi birçok yapım içerisinde yer almıştır.

Adeta mankenlere dahi taş çıkartacak olan bedeni ile 1,66 boyunda olduğu ve 56 kg olduğu bilinmektedir. İkizler burcu olan güzel oyuncu bu güne kadar hangi yapım içerisinde yer almış olursa olsun her zaman başarısı ile devam etmeyi başarmıştır. Bu sayede üstün başarısı ile dikkatleri çekmiş ve sürekli farklı yapımlardan teklifler almıştır. Genel olarak sosyal medya hesabı kullanmaya konusunda olan düşkünlüğü ile bilinmektedir. Arkadaşları ile vakit geçirmekten keyif alan güzel oyuncu birçok yapımda yer almış ve her an yeni teklifler alması ile de dikkatleri çekmeye devam etmiştir.

Neşe Baykent rol aldığı yapımlar

Neşe Baykent rol aldığı yapımlar incelenecek olduğu zaman birçok yapım dikkatleri çekmektedir.

 1. 2021 – Baş Belası
 2. 2019 – Afili Aşk (Yelda Yiğiter) (TV Dizisi)
 3. 2018 – Şahin Tepesi (Nilüfer) (TV Dizisi)
 4. 2015-2016 – Kara Sevda (Vildan) (TV Dizisi)
 5. 2013-2015 – Deniz Yıldızı (Neriman) (TV Dizisi)
 6. 2011 – Beni Affet (Derya) (TV Dizisi)
 7. 2011 – Şefkat Tepe (Ayşe) (TV Dizisi)
 8. 2008-2015 – Unutma Beni (Mehtap) (TV Dizisi)
 9. 2008 – Kınacılar Konağı (Gelin) (TV Dizisi)
 10. 2001 – Şellale (Sinema Filmi)
 11. 2001 – Yeraltında Dünya Var (TV Filmi)
 12. 1988 – Keşanlı Ali Destanı (TV Dizisi)

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz