Ana Sayfa Oyuncular Baş Belası Mehmet Kimdir  (Bülent Düzgünoğlu)

Baş Belası Mehmet Kimdir  (Bülent Düzgünoğlu)

ATV akşamlarının yaz sezonunda yayın hayatına giren dizilerinden bir tanesi olan Baş Belası, yedisinden yetmişine kadar herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Hem oyuncu kadrosunun oldukça başarılı isimlerden oluşması hem de herkesi etkileyen bir konusu olması insanların rahatlık ile izlemelerine yardımcı olmaktadır. Reyting konusunda ilk bölümlerden itibaren dikkatleri çekmeyi başaran dizinin yapımı ARC film tarafından üstlenirken yönetmen koltuğunda da Murat Onbul ye almaktadır. Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Orçun Okşar ve Ramazan Demirli gibi güçlü isimler tarafından senaryosu yazılan yapımda Baş Belası Mehmet Kimdir en merak edilen konulardan biri olmaya devam ediyor. Dizide Mehmet karakteri ile yer alan Bülent Düzgünoğlu kimdir sorusu son zamanların en çok araştırılan konularından birisi oldu.

Bülent Düzgünoğlu kimdir?

Bülent Düzgünoğlu kimdir sorusu en merak edilenler arasında yer almaya devam ediyor. 27 Mart 1973 tarihinde Ankara sınırlarında dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Ankaralı olan oyuncu koç burcu olduğu bilinmektedir. Bülent Düzgünoğlu ilkokul ve ortaöğretim hayatını Ankara sınırlarında tamamladıktan sonra tiyatroya yönelmeyi seçmiştir. Lise yıllarının hemen ardından bir yandan tiyatro ile ilgilenmiş bir yandan da Bilkent üniversitesi sahne sanatları ve tiyatro bölümünü kazanıp burada eğitim hayatına devam etmiştir. Ankara sınırlarında biri birinden farklı sahnelerde yer almıştır. Bülent Düzgünoğlu okulundan da oldukça başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

İlk defa Suç dosyası isimli dizi ile ekranlarda yerini alan Bülent Düzgünoğlu, biri birinden farklı yapımlarda yer almayı başarmıştır. Birçok yapımda yer alması ile yedisinden yetmişine kadar herkesin sevgisini kazanmayı başarmıştır. Üstün oyunculuk yeteneği sayesinde aldığı her role bürünerek adeta oyunculuk yeteneğini konuşturmuştur. Bir karakteri hissettirmesi gereken tüm duyguları sanki o an yaşıyor ve yaşatıyor gibi hissettiren ünlü oyuncu her girdiği dizi ve yapım sırasında başarısı ile göz doldurmayı başarmaktadır. Son zamanlarda ATV ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Baş Belası dizisi ile ekranlarda yer alarak sevenleri ile buluşmuştur. Bu dizide de yine her dizide olduğu gibi başarısı ile dikkatleri çekmektedir. Şu a birçok yapımdan hala teklifler almaya devam ettiği de bilinmektedir.

Bülent Düzgünoğlu rol aldığı yapımlar

Bülent Düzgünoğlu rol aldığı yapımlar ile dikkatleri çekmektedir. Bir süre boyunca çalışmalarına ara veren Bülent Düzgünoğlu her yapımı ile üstün oyunculuğu sayesinde yedisinden yetmişine kadar birçok kişinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Bu güne kadar Bülent Düzgünoğlu rol aldığı yapımlar incelenecek olduğu zaman;

  1. 2021 – Baş Belası
  2. 2020 – Şeref Sözü
  3. 2015 – Kiraz Mevsimi
  4. 2014 – Paramparça
  5. 2012 – Kayıp Şehir
  6. 2009 – Aşk Bir Hayal olarak dikkatleri çekmektedir. Her zaman başarılı oyunculuğu ile birçok rol teklifi almaya devam ettiği bilinmektedir.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz