Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Vedat Ayhan Kimdir? Aziz Caner İnan Dizileri

Her Yerde Sen Vedat Ayhan Kimdir? Aziz Caner İnan Dizileri

Her Yerde Sen Vedat Ayhan Kimdir?

Dizimizin bilge adamı Aziz Caner İnan‘nın canlandırdığı Her Yerde Sen Vedat Ayhan kimdir sorusunu ayrıntılı şekilde cevaplayalım.

Kimi zaman severek evlenenler dahi boşanabiliyor, ne yazık ki insanlar zaman içinde değişime uğruyor. Bu durumu yaşamış olan kişiler bazı şeylerden ders almış ve eski heyecanını yitirmiştir.

Bu dizimizde de yukarıdaki anlattığıma uyan ve tavsiye vermeyi seven bir karakterimiz var. Elbette bu tavsiyeler tecrübelere dayanmaktadır.

Dizinin diğer oyuncularını merak ediyorsanız Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu adlı konumuza bir göz atın.

Her Yerde Sen Vedat Ayhan Kimdir?

Demir Erendil ile aralarında yakın bir dostluk vardır. Bu dostluk kimi zaman abi gibi tavsiye vermeye kadar gidebilir. Vedat bu şekilde tavsiye vermeyi seven biridir, elbette dostunun iyiliğini ve aynı şeylerin onun başına gelmemesini ister.

Boşanmış olduğu eski karısı ile severek evlenmişti. Hatta bu ayrılık onu içten kırmış ve çökertmişti, bu yüzden mutsuz ve bazen de karamsar olabiliyordu. Yine de beklenmedik zamanda aşk onu yeniden bulacak.

Kendisi peyzaj çalışması yapan ve gelecekte şirket ile işler yapacak olan birisidir. Bir aşk beklemekte, fakat yine de aşk onun kapısı çalacak. Bakalım ilerleyen bölümde bu bahtsız karakterimiz hakkında hangi gelişmeler olacak.

Aziz Caner İnan Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı, Eşi

her-yerde-sen-aziz-caner-inan-1
Aziz Caner İnan

Yaşı: 1 Haziran 1985 
Boyu: –
Kilosu: –
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Elit Andaç Çam ile evli

1 Haziran 1985 Rize doğumludur. Tecrübeli oyuncu özellikle son birkaç yılda birçok projede yer alarak ismini duyurmuştur. Kendisi Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü Oyunculuk Yüksek Lisansı’nı yapmadan önce Hacettepe Üniversitesi İktisat İngilizce Bölümü’nü başarı ile bitirmişti. Oyunculuk eğitimlerinden sonra özellikle tiyatro oyunlarında birçok görev almıştır.

Genel olarak günümüze değin birçok tiyatro oyununda yer aldıktan sonra reklam oyunculuğu yapmıştır. Ancak son birkaç yıldır büyük bir yükseliş gerçekleştirerek birçok projede yer almayı başarmıştır.

Aziz Caner İnan Dizileri

  • Beş Kardeş (Darbukatör Bayram)
  • Bu Şehir Arkandan Gelecek (Bora)
  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Yusuf)
  • Siyah İnci (Bahadır)
  • Siyah Beyaz Aşk
  • Vatanım Sensin

Her Yerde Sen Vedat Ayhan kimdir konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Dizinin tüm oyuncuları hakkında bilgiler gönderildi, kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz