Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Firuze Günbakan Kimdir? Binnur Şerbetçioğlu

Her Yerde Sen Firuze Günbakan Kimdir? Binnur Şerbetçioğlu

Her Yerde Sen Firuze Günbakan Kimdir?

Dizinin neşe kaynağı olan Binnur Şerbetçioğlu‘in canlandırdığı Her Yerde Sen Firuze Günbakan kimdir sorusunu cevaplayalım.

Bildiğiniz üzere aşk dizilerinde cimcime yani sevimli neşe kaynağı olan karakterler her zaman vardır. Bu dizide de, Binnur hanım neşe katıyor.

Elbette minik şeyler de gizliyor, lakin biraz boyunu aşan sorunlar ile yüzleşti. Dizi de bir hapis tufanı var, pek çok karakter belli sebeplerden dolayı hapis yatabilir.

Sizler için harika bir konu hazırladık, eğer isterseniz dizinin tüm karakterleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret ediniz.

Her Yerde Sen Firuze Günbakan Kimdir?

Babalarından kalan evi ne yapacağını bilmeyen iki kız kardeş başlarına bir dert açarlar. Çünkü birbirlerinden habersiz hisseleri devrederler, muhtemelen kanunlara göre bu yasal değil, yani bundan dolayı hapis ile karşı karşıya kalırlar.

Elbette bir çıkar yol var, bu da Demir Erendil ile Selin Sever karakterlerini birbirine aşık etmek. Çünkü, hissenin bir kısmı birinde diğer kısmı da diğerinde.

İki kız kardeşi dizinin neşe kaynağı olurlar. Normalde hiç anlaşamazlar, sürekli küçük tartışmalar yaşanır ama yukarıda bahsettiğim durumdan dolayı mecburen güçlerini birleştirip bu sorunun üstesinden gelmeleri gerekiyor.

Çünkü, hapis sorunu ikisinin de boyunu aşıyor. Bu yüzden bir olup planlar kuruyorlar, elbette kendilerini kurtarmak için.

Binnur Şerbetçioğlu Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı

her-yerde-sen-binnur-serbetcioglu
Binnur Şerbetçioğlu

Yaşı: 29 Temmuz 1960
Boyu: 1.59m
Kilosu: 58kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Tarık Şerbetçioğlu, Eşi

29 Temmuz 1960 İstanbul doğumludur. Kendisi başarılı ve tecrübeli bir oyuncudur. Eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı bölümünü bitirerek gerçekleştirmiştir.

Daha sonra Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümü’nü de bitirerek bir süre kadrolu bir şekilde Şehir Tiyatroları’nde görev yapmıştır. Birçok dizi ve filmde yer aldığı gibi adedini bilemediğimiz tiyatro oyunlarında da başarı ile ismini geçirmiştir.

Binnur Şerbetçioğlu Dizileri

  • Yazlıkçılar (Billur)
  • Bizimkiler (Dilek)
  • Ekmek Teknesi (Şelale Hanım)
  • Emret Komutanım
  • Kadın İsterse (Leyla Hanım)
  • Yalancı Yarim (Nesrin)
  • Akasya Durağı (Şükran)
  • Şahane Damat (Kazibe)
  • Masum Değiliz (Zuhal)

Her Yerde Sen Firuze Günbakan kimdir sorununu böylelikle ayrıntılı şekilde cevaplamış olduk. Sitemizde tüm karakterler var, kategorileri gezmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz