Ana Sayfa Her Yerde Sen Her Yerde Sen Demir (Furkan Andıç) Kimdir? Kaç Yaşında?

Her Yerde Sen Demir (Furkan Andıç) Kimdir? Kaç Yaşında?

her-yerde-sen-demir-furkan-andic-kimdir-kac-yasinda
Her Yerde Sen Demir (Furkan Andıç) Kimdir? Kaç Yaşında?

Her Yerde Sen oyuncusu Furkan Andıç (Demir) kimdir, daha önce nerede oynadı, kaç yaşında? Tüm sorularınızın cevabı tek bir yazıda!

Her Yerde Sen çıktığı günden bu yana iyi bir izleyici kitlesine sahip Fox TV dizisidir. Dizideki önemli karakterlerden birini canlandıran Furkan Andıç ile ilgili bilgiler verirken aynı zamanda dizideki rolü olan Demir karakterini de tanıyalım.

Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir?

Titiz ve kuralcı bir adam olarak karşımıza çıkan Demir aynı zamanda oldukça zekidir.Başarı her şeyden önce gelir prensibini benimsemiş Demir, dünya çapında adından başarılar ile söz ettiren birisidir. Ne var ki sert görünümünün altında oldukça merhametli ve vicdanlı bir kişilik barındırır. Geçmişinde yaşadıklarının sonucu olarak şu anda sert ve savunmacı bir üslup benimsemiştir. Geçmişinde; çocukluk döneminde çektikleri, aşk hayatından dolayı çektikleri derken kalp kırıklıkları onu bu hale getirmiştir. Amaçları arasında babasından daha başarılı olup çocuk iken kaybettiklerini geri almanın yanı sıra dirençli ve güçlü bir birey olmaktır. Ne var ki İstanbul’a geldiğinde bir karışıklıktan ötürü Selin ile aynı evde kalmak zorundadır. Selin’in deli dolu yapısı, titiz ve kuralcı bir insan olan Demir için zor olmaktadır. Kontrolcü yapısı ile şirkette ve evde kendi kurallarına uyulmasını isteyen Demir zamanla kalbini Selin’e kaptıracağından habersizdir. Geçmişte yaşadıkları sonucunda bir kalp kırıklığı daha yaşamak istemeyen Demir’i neler beklemektedir?

Furkan Andıç Kimdir? Yaşı, Deneyimleri ve Eğitimi

her-yerde-sen-furkan-andic-demir-erendil
Furkan Andıç

Şu an için Her Yerde Sen dizisinde Demir Erendil isimli karakteri canlandıran Andıç ile ilgili özet bilgiler paylaşalım:

1990 İstanbul doğumludur. Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü okurken Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü’ne yatay geçiş yapmıştır.

Genç oyuncunun yer aldığı projelerden biri olan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Levent rolünü başarı ile canlandırmıştır. Bu, Andıç’ın kariyerinin başlangıcı olarak görülebilir. Ancak asıl adından söz ettirmeyi Kaçak Gelinler adlı dizide canlandırdığı Selim karakteri ile başarmıştır. Bunun ardından ise ATV kanalında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide ise 18 bölüm kadar Gökhan rolünü üstlenmiştir. Genç oyuncu dizilerde başarı ile rol canlandırmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz