Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten Ne Zaman Yarışacak?

Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten Ne Zaman Yarışacak?

Hepinizin bildiği gibi Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının sezon finalinde Arda Ayten 1 milyon TL‘lik soruya ulaştı.

Yeni sezonun ne zaman başlayacağı ve 1 milyon TL‘lik soruyu ne zaman göreceğimiz hakkında detaylı olarak değinelim.

Arda Ayten Ne Zaman Yarışacak?

Yıllardır geleneğini bozmayan yarışma eylül ayının sonlarına doğru yeni sezona başlayacak. Tam tarih vermek gerekirse 21 Eylül Cumartesi günü 834. bölüm yayınlanacak.

Elbette ilk olarak Arda Ayten yarışacaktır, çünkü tam son soruda süre bitmiş ve kaldığı yerden devam etmeleri gerekmekte. Tabi ki çekimler daha önceden yapılacak, yani yayın tarihi gelmeden soruyu bilip bilmediği muhtemelen kulağımıza gelecek.

Arda 19 Mayıs 2019 tarihinde yarışmış fakat onun yarışmış olduğu kısımı 29 Haziran 2019’a saklamışlardı. Elbette sezon finaline denk getirmek için yapılmıştır. Böylelikle pek çok basın ve seyirci bu kişi, yarışma hakkında çokça konuşuldu.

Tabi pek çok kişi sezon sonuna hep denk getiriyorlar diyerek tepki gösterdi, yani yarışmanın gerçekçi olmadığını vurguladı. Fakat yukarıdaki paragrafta belirttiğim üzere bu durum yarışmanın reytingi ile alakalı, bu yüzden sezon sonuna saklanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz