Ana Sayfa Kripto Para Haberleri CVX Coin Geleceği ve CVX Coin Yorum 2022

CVX Coin Geleceği ve CVX Coin Yorum 2022

CVX Coin Geleceği
CVX Coin Geleceği

CVX Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. CVX Coin nedir ve CVX Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Convex Finance Nedir

Curve, 17 milyar $’a varan Toplam Değer hacmiyle şu anda piyasadaki en büyük platformlardan biridir. Ancak diğer platformlarda büyük miktarda likidite sağlamazsanız alacağınız ödül oldukça düşük olacaktır. Convex Finance kripto para endüstrisindeki bu sorunu çözmek için doğdu.

Convex Finance, sabit para borsası Curve Finance’in üzerine inşa edilmiş yenilikçi bir DeFi protokolü sunar. Convex, özünde, minimum çaba ile kullanıcılar için ek getiriler ile eğri likidite sağlayıcılarını ve CVX staker’larını ödüllendirir. Gaz için ödeme yapmak için alım satım ücreti alan diğer platformların aksine Convex Finance’te para çekme ücreti ve minimum işlem ücreti yoktur. CRV hisseleri ve likidite sağlayıcıları ödüllerini CVX Coin biçiminde alacaklardır.

Ürünün sunduğu özellikler oldukça basittir ancak bunların tümü, Curve kullanıcılarının minimum çabayla daha fazla ödül kazanmaları için kolay bir yol sağlamayı amaçlamaktadır.

CRV stake edenleri, CRV tokenlerini stake ettiklerinde platformda bir pay ile ödüllendirilirler. Yararları aşağıdaki gibidir:

 • CRV’de Convex platform ücretlerinden pay kazanın.
 • Curve platformundan ( 3CRV ) işlem ücretleri kazanın.
 • CVX ödülleri alın .
 • EPS gibi ve CRV airdroplarını talep edin.

Likidite sağlayıcıları, CRV’yi kendileri için kilitlemeden işlem ücretleri kazanabilir ve artırılmış CRV talep edebilir. Likidite sağlayıcıları, minimum çabayla artırılmış CRV ve likidite madenciliği ödülleri alabilir:

 • Herhangi bir CRV’yi kilitlemeden yüksek artırma ile talep edilebilir CRV kazanın .
 • CVX ödülleri kazanın .
 • Sıfır para yatırma ve çekme ücretleri.
 • Ekstra teşvik belirteçlerinde (SNX, vb.) sıfır ücret.

Dar Coin Geleceği 2022

CVX Coin Nedir

CVX Coin, Convex Finance platformunun yerel kripto para birimidir. CVX Coin aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

 • CVX Coin, Curve LP’nin CRV kazançlarından bir pay almak için Convex Finance’te stake edilebilir.
 • Stake edilen CVX, ücretlerin bir kısmını stable coin olarak alacaktır. Bu, CRV’yi sistem oluşturma artışında tutmak içindir, ancak kullanıcılar CVX Coinlerini likidite havuzu aracılığıyla takas edebilirler.
 • CVX stakerlarına iade edilecek Convex CRV ücretleri kilitlenir ve stable coin olarak tokenleştirilir ve CVX stake eden yatırımcılarına verilir.
 • CVX, Convex Finance’i oylamak için kullanılır. Kullanıcılar, katılmak için CVX tokenlerini oylayarak kilitlemelidir.

CVX Coin Hangi Borsalarda

CVX Coin piyasaya çıktığından beri birçok kripto para borsasında listelenmiş ve aktif olarak işlem görmektedir. Yatırımcı ve kullanıcılar ise CVX coin nasıl satın alınır, CVX Coin Hangi Borsalarda gibi sorular sormaktadır. Bizde sizler için CVX Coinin listelendiği kripto para borsalarını derledik.

CVX Coin Binance, Gate.io, SushiSwap, MEXC, Uniswap, OKEx, Bitrue, CoinEx, BKEX, Hoo, Bitget, Hotbit, CoinW, Paraswap, AEX ve ZT kripto para borsalarında listelenmiş ve aktif olarak işlem görmektedir.

CVX Coin Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

SLND Coin Geleceği 2022

Sia Coin Geleceği 2022

CVX Coin Yorum

CVX Coin Yorumlarına baktığımız zaman Convex Finance, yatırımcıların pasif gelir elde etmeleri için harika bir platform. Convex kullanmak, kullanıcıların Curve’de büyük miktarda likidite sağlamak yerine daha iyi bir ödül almasına yardımcı olacaktır. Proje, yatırımcıların uzun vadede ödül alması için iyi bir çözüm sunsa da Curve platformuna bağlı olacaktır. Daha fazla sayıda kullanıcı elde etmek için platform, işletim modelini diğer projelere genişletebilir.

CVX Coin geleceği hakkında kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Convex Finance hedeflerine emin adımlarla ilerlemekte ve bu yüzden CVX USDT kuruda bu sebeple artış eğilimindedir. Fakat her ne olursa olsun yatırımcıların yatırım yaparken çok dikkatli olması ve yatırım yamadan önce kendi araştırmasını yapması gerekmektedir.

CRV Coin Geleceği 2022

VeChain Coin Geleceği 2022

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz