Ana Sayfa Kripto Para Haberleri AR Coin Geleceği ve Ar Coin Yorum 2022

AR Coin Geleceği ve Ar Coin Yorum 2022

AR Coin Geleceği
AR Coin Geleceği

AR Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. AR Coin nedir ve AR Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Arweave Coin Projesi Nedir

Arweave (AR), bulut bilgi depolama alanında bir projedir. 22 Şubat 2018’de Ar Coin proje geliştirme ekibi, insanların Rchain ve Achain gibi diğer isimlerle karıştırmaması için proje adını Archain’den Arweave (AR) olarak değiştirmeye karar verdi. Arweave (AR), dünyanın ilk gerçekten kalıcı veri deposunu oluşturmak için yeni nesil Erişim Kanıtı fikir birliği algoritmasına dayanan bir Blockchain Veri Depolama Protokolüdür. Geliştirme ekibinin amacı, kalıcı, ucuz ve denetlenen bir depo oluşturmaktır. Arweave (AR) aynı zamanda bir Blockchain Protokolüdür ve kendi Yerel kripto para birimine, AR Coine sahiptir.

Arweave (AR) geliştirme ekibinin ortaya çıkardığı sorun, mevcut Blockchain’in her zaman veri depolamaya ihtiyaç duymasıdır.

Zincir üzerinde depolamanın maliyeti pahalı olacaktır, bu nedenle depolamayı mevcut Blockchain’lere entegre etmeye yardımcı olacak protokoller sağlamak için bir üçüncü tarafa ihtiyaç vardır. Ancak bu yine de pahalı olacak ve veriler kalıcı olarak saklanmayacaktır.

O zamandan beri geliştirici ekip, Blockchain ağının gelecekte daha da genişleyeceği potansiyeli, düşük maliyetli ve kalıcı veri depolama ihtiyacı olduğunu görüyor ve bu sorunu çözmek için çalışmakta.

Dar Coin Geleceği 2022

AR Coin Nedir

AR Coin, Arweave (AR) ağı içindeki yardımcı kripto para birimidir. Arweave’de depolama için ödeme yapmak ve Arweave’de bilgi depolamak ve sürdürmek için seçilen madencileri ödüllendirmek için kullanılır.

Not: AR Simgesi, ERC-20 Coini değil, Arweave Ağındaki Yerel Coindir.

AR Token kullanımı hakkında konuşmadan önce, Arweave ağındaki katılımcılara bir göz atalım:

  • Madenciler: Ağı depolayan ve bakımını yapan kişiler.
  • Arşivciler: Arşiv depolaması sağlayan kişiler.
  • Son Kullanıcı: Son kullanıcılar.

AR Simgesinin kullanım amacı:

  • Arweave’i depolama için kullanmak isteyen kullanıcılar (Son Kullanıcılar), hizmet kullanım ücreti gibi ücret ödemek için AR Coini kullanmalıdır.
  • Kullanıcılardan elde edilen AR Coinleri, ağı korumak ve hizmet sağlamak için Madencilere ödeme yapmak için kullanılacaktır.
  • İşlemlerden elde edilen AR Coinlerin miktarı da kısmen madencilere ödenecektir.

AR Coin Madenciliği Nasıl Yapılır

AR Coini Bitcoin veya Ethereum gibi madencilik çeşidiyle ile çıkaramazsınız. Projenin çağırdığı madenciler, işlemleri işlemek için üst düzey bilgisayarları kullanmayan, aslında bellek sağlayan ve sistemin bakımını yapanlardır. Kullanıcılar Madenci olarak katılabilir ve AR Coin Ödülü alabilir.

Ar Coin Hangi Borsalarda

Ar Coin piyasaya sürüldüğünden bu yana birçok kripto para borsasında listelenmiş ve aktif olarak işlem görmektedir. Yatırımcılar ise Ar Coin nasıl satın alınır, Ar Coin hangi borsalarda gibi sorular sormaktadır. Bizde sizler için Ar Coinin listelendiği kripto para borsalarını derledik.

Ar Coin Binance, Huobi Global, Gate.io, KuCoin, Bittrex, OKEx, MEXC, Crypto.com Exchange, WazirX, Bitrue, Bitvavo, CoinEx, CoinDCX, BKEX, Pionex, Hoo, Nominex, Hotbit, Hit BTC, Tokocrypto, CoinW, Big ONE, ViteX ve ZT kripto para borsalarında listelenmiş ve aktif olarak işlem görmektedir.

Ar Coin Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası BtcTurk ve Paribu’da ise şuan için listelenmemiştir.

SLND Coin Geleceği 2022

Sia Coin Geleceği 2022

AR Coin Yorum

AR Coinin kullanımlarına dayanarak, AR Coinin Arweave’in oluşturduğu ağdaki Fayda işlevine yakından bağlı olduğunu görüyoruz. Yukarıdaki katılımcılarla, giderek daha fazla insan veri depolamak için Arweave kullandıkça AR Coin satın alma talebi artıyor. Gelecekte, geliştirici ekibin bunu başarmak için pazarı genişletmesi ve gerçek kullanıcı sayısını artırması gerekiyor.

AR Coin grafik verilerini incelediğimizde Ar Coin fiyatının sürekli değişken olduğunu ve sürekli olarak inişli çıkışlı bir grafik sergilediğini görebiliriz. Bu yüzden Ar Coin geleceği hakkında kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Ar coin projesinin başarılı olma ihtimali olmasına rağmen başarısızlık ihtimali de mevcuttur. Bu yüzden yatırımcıların yatırım yaparken çok dikkatli olması gerekmekte ve yatırım yapmadan önce kendi araştırmasını yapması gerekmektedir.

CRV Coin Geleceği 2022

VeChain Coin Geleceği 2022

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz