Ana Sayfa Bay Yanlış Bay Yanlış Senaristi, Yazarı Kimdir? Dizi Nerede Çekilecek?

Bay Yanlış Senaristi, Yazarı Kimdir? Dizi Nerede Çekilecek?

Heyecanla beklenen dizimiz Bay Yanlış senaristi kimdir, sorusunu ve ilk bölümler nerede çekiliyor sorusunun cevaplayalım.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda Korona Virüs dolayısıyla ne yazık ki pek çok yapıma ara verildi ve pek çoğuda erken final yaptı, elbette bu da bazı sorunlara yol açtı.

Öncelikle, bu evde durduğumuz vakitte elbette sevdiğimiz yapımları izlemek isteriz, fakat her şeyden önce sağlık gelmeli, ve oyuncularda kendi sağlığını düşünmeli.

Kanallar mum ışı ile yayınlamak için kaliteli yapım arıyorken, FOX TV bu dizinin startını verdi ve tüm hazırlıklar ve gelişmeler ardı arkasına yaşanıyor.

Henüz yarım saat önce 4 ünlü isim daha kadroya dahil oldu, o haberi okumak için tıklayınız.

Bay Yanlış Senaristi

Aslı Zengin ve Banu Zengin yazıyor.

Aslı hanım bir süre ticaret ile uğraşmış fakat daha sonradan dizi yazarlığına yönelmiş ve hepinizin yakından tanıdığı Başrolde Aşk ve Romantik Komedi yapımlarının senaryosunda yer almıştır, yani senarist olarak bu isme gayet güvenilir.

Banu hanım ise hepinizin yine iyi bildiği ve başrol oyuncumuz Can Yaman‘ın oynadığı Erkenci Kuş dizisinde görev almış ve yanlış anlamadıysam tam 21 bölümüne katlı sağlamış.

Bay Yanlış Nerede Çekilecek?

İlk çekimler Bodrum ve Göcek’de yapılacak.

Elbette ara sahnelerin nerede çekileceği bilinmiyor, bilinemez de, fakat ana sahneler bu iki yerde yapılacak en azından ilk bölümler burada yer alacak.

İlerleyen günlerde daha detaylı bilgi sunacağız, yani bölümler ilerledikçe ve senaryo geliştikçe ekibin yeni bölümler için nereye yöneleceği netleşir.

Ekip tam gaz hazır. Bay Yanlış oyuncu kadrosu gün geçtikçe artıyor ve her gün yeni isimler ekleniyor. Bugün eklenen 4 isimle beraber kemik kadro neredeyse tamamlanmış oldu.

Muhtemelen dizimiz yaz döneminde çıkacaktır, tıpkı Erkenci Kuş dizisinde olduğu gibi, neredeyse benzeri yollar izleniyor, tabi bu kez konu çok daha farklı, en azından şuan basına yansıyan kısmı onu gösteriyor.

Bakalım diğer ara veren diziler de ne zaman tekrar sete çıkacak, son gelişmeleri, seçmece haberleri sizlere dizi haberleri kategorisinden her zaman sunacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz