Ana Sayfa Bay Yanlış Bay Yanlış oyuncu kadrosu kimler geldi! Yeni 4 isim!

Bay Yanlış oyuncu kadrosu kimler geldi! Yeni 4 isim!

Bay Yanlış oyuncu kadrosu genişliyor. Ece İrtem ve Cemre Gümeli‘nin içinde bulunduğu 4 yeni oyuncu kadroya dahil oldu!

Kadroyu giderek genişleten ekip, üç yeni isim daha duyurdu ve hazırlıkla son hızıyla devam ediyor. Bakalım son zamanlarda alışıla gelmiş aşk dizileri dışına çıkabilecek mi?

FOX TV’den görüldüğü ve anlaşıldığı kadarıyla pek çok hazırlık tamamlanmış durumda, yani oldukça güçlü bir ekip var karşımızda, bu yüzden pek çok hayran merakla beklemekte.

Bay Yanlış oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret ederek tüm listeyi inceleyebilirsiniz.

Bay Yanlış 4 yeni isim!

Ece İrtem, Cemre Gümeli, Sarpcan Köroğlu ve Serkay Tütüncü kadroya dahil oldu!

Gördüğünüz üzere ekip oldukça güçlendi ve pek çoğumuzun merak ettiği kişiler var. Yani buradaki isimlerin neredeyse her birinin kendine ait izleyici kitlesi var. Hatta iki isim yıldız oyuncu olarak adlandırılıyor.

Bundan dolayı beklentiler yükseldi haliyle. Son zamanlarda beklentilerimiz hep karşılanmasa da yine de beklemeye devam edeceğiz mecbur.

İlk iki bölümün bodrumda çekileceği konuşuluyor, ahhh yok mu o sahilde tanışmalar. Demeyeceğim tabi ki, güzel manzara eşliğinde çekmek istemiş olabilirler.

Daha önceden de konuştuğumuz üzere Korona Virüs yüzünden aksama veya gecikmek olabilir. Biliyoruz, bu evde kaldığımız günlerde beklediğimiz ve sevdiğimiz yapımları izlemek istiyoruz fakat her şeyden önce sağlık gelir.

Bakalım diğer ara veren diziler ne zaman tekrar yayına girecek veya bölüm çekmek için sete çıkacaklar, durumun en kısa sürede çözülmesi dileğiyle.

Bay Yanlış haberleri sürekli olarak yayınlanacaktır, bu yüzden dizi haberleri kategorimize bakmayı kesinlikle unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz