Ana Sayfa Aşk 101 Aşk 101 sezon 2 ne zaman çıkacak? İkinci sezon tarihi

Aşk 101 sezon 2 ne zaman çıkacak? İkinci sezon tarihi

ask-101-sezon-2
Aşk 101 sezon 2 ne zaman çıkacak?

Netflix‘in gözde dizisi haline gelen Aşk 101 yani Love 101 dizisi sezon 2 ne zaman yayınlanacak? İkinci sezon için tarih ne?

Aşk 101 yani Love 101 yeni sezon ne zaman yayınlanacak, son zamanlarda Netflix‘te oldukça popüler konuma gelen dizi için şu aralar sorulmaya başlandı.

Yayınlandığı gün itibari il Türkiye’de en çok izlenen diziler arasında bulunduğu gibi aynı zamanda uluslararası olarak da en çok izlenen Netflix dizi sıralamalarına girmeyi başardı.

Aşk 101 hakkında detaylı dizi kategorisi sayfasına ulaşmak için lütfen şu bağlantıya tıklayınız: Aşk 101 Dizisi

Dizinin Netflix’te gösterdiği bu büyük başarılar elbette hemen yeni sezon hakkında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için merak konusu haline geldi.

Aşk 101 sezon 2 ne zaman?

Love 101 sezon 2 yaklaşık 4 ay sonra çıkması beklenmektedir. Yani dizi yüksek ihtimal Temmuz ayı içerisinde izleyicisi ile buluşacaktır. Temmuz’un ortalarına doğru Netflix’te çıkmasını beklemekteyiz.

Bu arada elbette tarihin resmi olarak açıklanması ile biz de yazımızı güncel hale getireceğiz. Takip ederek en son haberi en güncel şekilde bizden öğrenebilirsiniz.

Aşk 101 Yeni Sezon

Dizi, ilk sezonu 8 bölüm olarak ortaya çıktı. Bu durumda Netflix’in yayın politikasına biraz göz gezdirdik mi şunu anlayabiliriz: Her bir bölüm için 2 hafta izlenme süresi belirleyen platform, 8 bölüm için 4 ay kadar sonra yani Temmuz ayında yeni sezonu gösterime sürecektir.

Bu arada elbette yeni sezon yani 2. sezon çekimleri tamamlanmış yalnızca gösterim zamanını beklemekte. Hal böyle olunca aslında merak edilmesi gereken konu 3. sezon olacak mı?

Aşk 101 – Love 101 sezon 3 olacak mı?

İlk sezonu ciddi anlamda başarıya ulaşmış diyebiliriz. Dizi gerçekten ilk sezonu güzel izlendi. Hem yurt içi hem de yurt dışı izlenme sayısı oldukça yüksek.

İzlenme sayısı yüksek olması sebebi ile zaten 2. sezonu da yayınlanacağı bilindiği için şimdi sırada 3. sezon çekimleri olacak mı?

3. Sezon çekimleri olacağını düşünmekteyiz. Şöyle ki en kötü ihtimal ile 3. sezonun olacağını ancak belki 4. sezonun olmayacağını düşünüyoruz. Güzel beğeni toplayan bir dizinin hali hazırda 2. sezonunun olması oldukça iyi oldu.

Elbette 3. sezonun çekileceğinin bir garantisi şu an için yok. 1. sezonun başarıya uğraması aynı şekilde 2. sezonun da başarılı olacağı anlamına gelmiyor. 2. Sezon ciddi anlamda başarısız olursa devamı gelmeyebilir.

Biz diziturkiye.com ekibi olarak Aşk 101 dizisinin 2. sezonda da başarı elde edeceğini ardından 3. ve 4. sezona kadar ilerleyebileceğini düşünmekteyiz.

Bütün bunların arasında Love 101 dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? 2. ve 3. Sezonu bekliyor musunuz? Fikirlerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayınız. Sağlıkla kalın!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz