Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Tuğçe Sökesoğlu Konuk Oyuncu Oldu

Afili Aşk Tuğçe Sökesoğlu Konuk Oyuncu Oldu

afili-ask-tugce-sokesoglu-konuk-oyuncu-oldu
Afili Aşk Tuğçe Sökesoğlu Konuk Oyuncu Oldu

Afili Aşk Tuğçe Sökesoğlu konuk oyunculuğu ile renk kattı. Dizide 1 bölüm için konuk oyuncu olan Tuğçe, Selin isimli karakteri canlandırdı.

Çıktığı günden bu yana izleyici kitlesini giderek büyüten Afili Aşk dizisine bir konuk oyuncu dahil oldu. Masterchef programında yarışmacı olarak katılan ve ardından dizilerde oynamaya başlayan Tuğçe Sökesoğlu oyunculuğa giderek ısınıyor.

Afili Aşk Tuğçe Sökesoğlu

Geçtiğimiz gün 7. bölümü yayınlanan Afili Aşk dizisinde bir konuk oyuncu dikkatleri üstüne çekti. Tuğçe Sökesoğlu‘nun konuk oyunculuğu ile Selin isimli bir ressam canlandırıldı. Dizide Ayşe‘nin eski bir arkadaşı olan Selin, Ayşe’nin Yelda‘ya içini dökmesine yardımcı oldu. Gelecek zamanlarda tekrar karşımıza çıkıp çıkmayacağı kesin olmayan Selin, şimdilik 1 bölüm için hayat buldu.

Tuğçe Sökesoğlu Kimdir? Yaşı, Hangi Dizilerde Oynadı?

1990 İstanbul doğumludur. Boyu 1.72’dir, kilosu ise 55’tir. Tiyatro eğitimi almıştır, ancak nereden aldığı konusu şu an için bilinmiyor. Gardırop Savaşları, Yemekteyiz, MasterChef gibi programlara yarışmacı olarak girip tanınmıştır. Ardından film ve dizilerde şu an için konuk oyuncu olarak oynamaktadır.

İlk olarak Masterchef programında tanınmıştı. Sonrasında dizilerde oyunculuk yapmaya başladı. Ancak dizi oyunculuğundan önce de bir filmde rol almıştı. Hep birlikte bakalım:

  • Her Şey Aşktan
  • Aşk Laftan Anlamaz
  • Yasak Elma
  • Bizim Hikaye
  • Afili Aşk

İlk oyunculuk deneyiminden en son deneyimine şeklinde sıralama bu şekilde. Gelecek günlerde başka dizilerde de göreceğimizi düşünüyoruz. Oyunculuk yeteneğini giderek geliştiren Sökesoğlu bakalım hangi projeler ile karşımıza çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz