Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Ceyda Aran Kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat Boyu, Yaşı

Afili Aşk Ceyda Aran Kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat Boyu, Yaşı

Zeynep Tuğçe Bayat‘ın canlandırdığı Afili Aşk Ceyda Aran kimdir sorusunun ayrıntılı cevabını verelim, bakalım boyu ve yaşı neymiş.

Aşkın afili olabilmesi için elbette Kerem’e sahip olmaya çalışan bir rakip gereklidir. Bu tip karakterler aşkı daha ulaşılamaz ve ulaşıldığında ise daha değerli kılar. Bakalım ilerleyen bölümlerde Kerem’in duyguları nereye ve kime yönelecek.

Afili Aşk Ceyda Aran Kimdir?

Yukarıdaki paragrafta da bahsettiğim üzere Kerem ile evlenme hayali kuran ve Ayşe’nin en büyük rakiplerinden biridir. Hal böyle olunca aşk daha ulaşılamaz hale geliyor. Elbette dizinin istediği de böyle bir ortam oluşturmak.

Hırslı ve havalı, genç ve güzel biridir. Fakat havalı tavırlarından dolayı pek de sevilen biri değildir. Bu yüzden, hayatında zorluklar yaşamakta ve etrafındaki insanlarda tepki görmekte, yine de havalı tavrında asla ödün vermemekte.

Hırlı olması da bu karakterin tuzu biberi olmuş. Bildiğiniz üzere hırs insanlara kötü şeylere yaptırabilir, özellikle de ilerleye can alıcı anlarda.

Bakalım Kerem ile evlenme hırsı ilerleyen zamanda neler yaptıracak? Elbette tahmin edeceğiniz üzere böyle davranan karakterler daima istediğini elde edemezler.

Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı

Zeynep Tuğçe Bayat

Yaşı: 29
Doğum Tarihi: 8 Şubat 1990
Boyu: 165
Kilosu: 54

8 Şubat 1990 Mersin doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü olmak üzere iki bölümü de başarı ile bitirmiştir. Özel tiyatro merkezlerinde çırak olarak çalışmaya başlamış ve oyunculuk hayatı için ilk girişini gerçekleştirmiştir.

Rol aldığı dizileri ve filmleri:

  • Arka Sıradakiler
  • Gönülçelen (Nevra)
  • Ah Neriman (Yeşim)
  • Çilek Kokusu (Gonca)
  • Şansımı Seveyim (Yaprak)
  • Seviyor Sevmiyor (Buket)
  • Akvaryum

Genç oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat‘ın henüz önünde uzun bir kariyer basamakları var. Gayet yetenekli ve fiziksel özellikleri iyi olduğu için gelecekte harika projelerde yer alacağını düşünüyoruz.

Dizinin diğer oyuncuları ile ilgili ayıntılı bilgiler paylaştık. Tüm kadro hakkında bilgi edinmek isterseniz Afili Aşk oyuncu kadrosu adlı konumuza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz