Ana Sayfa Afili Aşk Zümrüdüanka Serhat Kimdir? Alp Navruz Yaşı

Zümrüdüanka Serhat Kimdir? Alp Navruz Yaşı

Başarılı oyuncu Zümrüdüanka dizisinde Serhat kimdir ve canlandıran Alp Navruz, eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Zümrüdüanka Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Zümrüdüanka dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Zümrüdüanka Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Zümrüdüanka Serhat Kimdir?

Canlandıran:Alp Navruz
Yaşı:15 Ocak 1990
Nereli:İstanbul
Kilosu:80 kg
Boyu:1.85 m
Sevgilisi, Eşi

Oldukça azimli bir kişiliğe sahip. Buna sebep olarak küçük yaşta annesi ve babasını kaybetmesi gösterilebilir. Elbette içine kapanık ve geri duran yapı da benimseyebilirdi ancak bulunduğu çevre ölçüsünde azimli ve saldırgan bir tavır takındı.

Dürüst çalışan temiz bir çocuk haline geldi. Amcası Adil Demirkan tarafından büyütüldü. Ancak her zaman annesiz ve babasız olmanın verdiği acıyı yüreğinde hissetti.

Mühendislik eğitimi için okumaya gitti. Başarılı bir şekilde okulunu bitirip geri döndü. Sonrasında vatani görevini yapmak için asker oldu. Suriye’de bir görev sırasında şehit düştüğü haberi geldi.

Bütün hikaye de bundan sonra başlamaktadır.

Alp Navruz kimdir?

15 Ocak 1990 İstanbul doğumludur. Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Modellik yapmaya başlamıştır. Bu sırada da özel oyunculuk dersleri alarak kendisini oyunculuk alanında geliştirmiştir. Kameraönü ve temel oyunculuk dersleri ardından diksiyon dersleri ile devam etmiştir.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Ceberrut isimli filmde Mert karakteri ile elde etmiştir. İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini ise yine aynı yıl Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Cenk isimli karaktere hayat vererek kazanmıştır.

Sonrasında Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde 50 bölüm Sinan Egemen isimli karakteri oynayınca oldukça yüksek tecrübe ve hayran kitlesi elde etmiştir. Böylelikle Türkiye tarafından tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

Elimi Bırakma dizisinde 59 bölüm kadar oynaması ile tecrübesini iyiden iyiye kazanmış ve artık iyi bir oyuncu haline geldiğini göstermiştir. Burada Cenk Çelen karakterine hayat vermişti.

Son zamanlarda Zümrüdüanka dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Serhat rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Alp Navruz Dizileri

  • Zümrüdüanka
  • Elimi Bırakma
  • Fazilet Hanım ve Kızları
  • Aşk Laftan Anlamaz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz