Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Buse Özkayalı Kimdir? Hira Su Yıldız Kaç Yaşında?

Afili Aşk Buse Özkayalı Kimdir? Hira Su Yıldız Kaç Yaşında?

Afili Aşk dizisinin minik ve tatlı karakteri Buse Özkayalı kimdir? Hira Su Yıldız tarafından canlandırıldığını belirtelim, yaşı kaç?

Afili Aşk dizisi gün geçtikçe daha çok izleyiciyi bünyesine katmaya devam ediyor. Bu zaman içerisinde çok merak edilen bir oyuncu bulunmaktadır. Kendisi henüz çok küçük olmasına rağmen gerçekten güzel oyunculuğu ile izleyicilerin kalbinde taht kurmuştur. Buse Özkayalı karakterini daha yakından tanırken bir yandan da bu karaktere hayat veren Hira Su Yıldız isimli oyuncumuz hakkında özet bilgilere yer verelim. Yaşı kaçtır, daha önce oynadığı diziler, oyunculuk için nasıl eğitim alıyor birlikte bakalım.

Afili Aşk Buse Özkayalı Kimdir? Karakter Tanıtımı

afili-ask-buse-ozkayali
Buse Özkayalı

Buse Rıza’nın ve Nazmiye’nin biricik kızıdır. Oldukça zeki ve hazırcevap bir çocuk olduğunu belirtelim. Oyun oynamayı ve şakalaşmayı diğer çocuklar gibi Buse de çok sever. Eğlenceli vakit geçirmek için kendine uygun ortam hazırlar. Ev içinde genelde gürültü ve bağırışmalar olsa da Buse bu sıcak evinde mutludur ve halinden de şikayetçi değildir. Annesini de babasını da çok sevmektedir. Anne babadan sonra en çok sevdiği kişi halasıdır. Aynı halası gibi güzel ve akıllı olmak istemektedir. Onu örnek olarak görmektedir. Babasını ayrı bir seven Buse, hazır cevapları ile ve aklına geleni söylemesi yüzünden Rıza’yı sinirlendirmektedir. Ancak rıza kızını çok seviyor ve onu o şekilde kabul etmiş olarak görünüyor. Ayrıca Rıza’nın sert ve ağır görünüşünün altında sevgi ve iyilik dolu kalbini en rahat gören kişi Buse’dir. Afili Aşk dizisinin minik prensesi Buse’dir.

Hira Su Yıldız, Kaç Yaşındadır, Eğitimi Nasıl Alıyor?

afili-ask-buse-ozkayali-hira-su-yildiz
Hira Su Yıldız

2015 İzmir doğumludur. Daha henüz 4 yaşında olması ve güzel oyunculuk göstermesi yüzünden aranan çocuk karakterdir. Hira Su Yıldız 1.10 m boyu ve 25 kg kilosu bulunmaktadır. Layla Şirin Cast Ajansı bünyesinde dizi ve filmlerde rol almak amacı ile bulunmaktadır. Gelecek zamanda ilköğretim derslerine başlayacak olan bu minik yıldız oyunculuk ve eğitim hayatını birlikte sürdürmeyi umuyoruz ki ailesi yardımı ile başaracaktır. Bunun yanında Hira’nın annesi ve babası hakkında henüz bilgi sahibi değiliz. Öğrenilmesi halinde yazımızı güncellemeyi umuyoruz.

İlk oyunculuk deneyimini Vurgun isimli dizide Eylül karakterini canlandırarak gerçekleştirmiştir. Kendisi gelecekte çok iyi bir oyuncu olacağının sinyallerini bu küçük yaşında vermiştir. Minik oyuncumuza başarılar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz