Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Nazmiye Kimdir? Beril Pozam Kaç Yaşında, Sevgilisi

Afili Aşk Nazmiye Kimdir? Beril Pozam Kaç Yaşında, Sevgilisi

Afili Aşk dizisinin işgüzar ve dedikoduyu pek seven karakteri Nazmiye Özkayalı kimdir? Beril Pozam hakkında bilgiler, yaşı, sevgilisi?

Dizide sevilen karakterlerden biri olarak Nazmiye gerçekten de izlemeye değer bir karakter olmuştur. Birçok olayı gözlemleyerek bu olaylardan çeşitli sonuçlar çıkarmayı seviyor. Gelin birlikte özet bir şekilde Nazmiye karakterini tanımaya devam edelim.

Afili Aşk Nazmiye Kimdir? Karakter Tanıtımı

afili-ask-nazmiye-ozkayali-beril-pozam
Nazmiye Özkayalı

Nazmiye 30 yaşlarındadır. Mahallenin abisi Rıza’nın eşidir. Yani Ayşe’nin yengesi olduğunu biliyoruz. Bu yenge hanım oldukça işgüzar ve dedikoduya da bayılmaktadır. İpuçlarını birleştirerek birçok sonuca varmayı pek iyi bilen Nazmiye’nin en çok istediği şeye gelecek olursak, ayrı eve çıkmak. Nazmiye Rıza’ın ailesi ile birlikte kalmaktan inanılmaz derecede bıkmıştır. Kocası ile ayrı eve çıkmak istemektedir. Bakalım gelecek zamanlarda bu konu nasıl sonuçlanacak.

Beril Pozam, Yaşı, Sevgilisi, Boyu ve Kilosu

beril-pozam-nazmiye
Beril Pozam

Beril hanım belirtmek gerekir ki bir rol oynuyorsa gerçekten bu rolü yaşayarak oynuyor. Yer aldığı bazı projelerden bu kadar çabuk yükselmesini sağlayan şey gerçekten de budur. 1995 İstanbul doğumludur. Boyu 1.70 m ve kilosu 60 kg olarak bilinmektedir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha önce oynadığı dizi AVM Sakini (Dedektif Öykü) olmuştur.

Beril Pozam‘ın sevgilisi bulunmaktadır. Birlikte geçirdikleri güzel zamanları sosyal medya hesaplarında da paylaştıklarını belirtelim. Sevgilisinin adı “Arda Koray Özmen” dir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz