Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Kadir Horoz Kimdir? Vural Ceylan Dizileri, Memleketi

Afili Aşk Kadir Horoz Kimdir? Vural Ceylan Dizileri, Memleketi

Vural Ceylan‘ın canlandırdığı zengin esnafımız Afili Aşk Kadir Horoz kimdir sorusunun ayrıntılı cevabını anlatmaya başlayalım.

Dizinin güzel ve iyi niyetli karakterleri olsa da şımarık ve verilen değeri hak etmeyen karakterleri de var. Özellikle gençler epey bir sorun çıkarıyor. Bu esnaf babamızda bu sorunlardan çeken birisi.

Afili Aşk Kadir Horoz Kimdir?

Sabri ailesine karşı bazı yanlış tutumlarda ve davranışlarda bulunur. Elbette bu durumun yaşanmasına neden olay bazı olaylar vardır. Örneğin annenin korumacı tavrı Sabri’nin daha şımarık davranmasına yol açmış.

Hal böyle olunca Esnaf babamız onu evden kovar ve böylelikle ailesi ile arası bozulmuş olur. Evet Kadir Horoz’ Sabri’nin babası ve onu evden kovan kişidir.

Her ne kadar işleri iyi gitse de ailevi meselelerden dolayı pek mutlu olamaz. Babasından devraldığı dükkanı iyi bir şekilde işleterek zirveye oturur.

Dışarıdan oğluna karşı sert bir tavır sergiliyor gibi görünse de aslında oğlunun iyiliğini ve onun gelecekte dükkanını devralmasını ister. Bu uğurda mücadeleler veren kişidir.

Vural Ceylan Kimdir? Dizileri, Memleketi, Yaşı

Vural Ceylan

Yaşı: 53
Doğum Tarihi: 1996
Kilosu: 62
Memleketi: İstanbul
Boyu: 172

53 yaşındaki oyuncu kariyerine geç atılmış olsa da, bazı projelerde konuk oyuncu veya birkaç bölüm görünen kişi, bazılarında ise devamlı olarak oynamış. Kariyer geçmişinde 25 yapım bulunmakta, fakat devamlı olarak oynadığı dizi ve filmler 4 tanedir.

Gerek yaşı gerekse sempatik yüz ifadesi ile diziler vazgeçilmez ark plan oyuncuları arasında yer alıyor. Yine de tecrübeli biri olduğunu gayet net bir şekilde söyleyebiliriz.

Üstlendiği rollerin üstesinden gelen Vural Ceylan bakalım ilerleyen zamanlarda hangi projelerde yer alacak. Fiziksel özellikleri ve yaşı mahalle babası olmaya çok uygun.

Rol aldığı dizileri ve filmleri sıralarsak:

  • Üç Harfliler: Beddua
  • Hababam Sınıfı Yeniden
  • Alem-i Cin
  • Çarpışma (Baki)
  • Afili Aşk

Dizinin diğer oyuncuları hakkında bilgi edinmek isterseniz Afili Aşk Oyuncuları adlı konumuza bakabilirsiniz. Elbette sevdiğiniz diğer diziler hakkında makaleler ve haberler okuyabilir, oyuncularını takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz