Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Nermin Horoz Kimdir? Banu İnan

Afili Aşk Nermin Horoz Kimdir? Banu İnan

Afili Aşk dizisinin tutucu annesi Nermin Horoz karakteri kimdir? Bu karaktere hayat veren oyuncumuz Banu İnan hakkında özet bilgiler.

Dizinin tüm karakterlerini birlikte incelemeye devam ediyoruz. Karakter özelliklerine bakarken bir yandan da bu karakterleri oynayan oyuncular hakkında özet bilgilere yer veriyoruz. Şimdiki karakterimiz Nermin Horoz ve oyuncumuz Banu İnan ile birlikteyiz.

Afili Aşk Nermin Horoz Kimdir? Karakter Tanıtımı

afili-ask-nermin-horoz-banu-inan
Nermin Horoz

Kadir Horoz’un eşidir ve Sabri’nin de annesidir. Oğlunu çok sevmekte ve çok önemsemektedir. Nermin aslında birkaç çocuk istemişti veya en azından 2 çocuğu olsun istemişti. Ancak ne var ki tek çocuk ile yetinmek zorunda kaldı. Oğlu Sabri’ye çok güzel kısmetler buluyor, ancak bir türlü beğendiremiyor. Köyünden oldukça güzel kızlar ile karşısına çıkıyor ancak Sabri ille de Zeynep deyip duruyor. Gelecek zamanda bu durum nasıl bir şekil alacak birlikte göreceğiz. Ancak belirtelim ki Nermin’in artık ilgilendiği tek bir şey var o da Sabri’nin aklından Zeynep’i çıkarmak bu aşktan oğlunu kurtarmaktır.

Banu İnan, Kaç Yaşında, Eşi Kim, Kilosu

Birçok tiyatro oyununda, bazı dizi ve filmlerde yer alan Banu İnan hakkında özet bilgilere birlikte bakalım. 1975 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır. Boyu 1.67 m’dir. 56 kg kilosu bulunmaktadır. Banu İnan daha önce oynadığı dizi ve filmler:

  • Gamsız Hayat (Hacer)
  • Kadın
  • Seni Gidi Seni (Saniye ve Elif’in Annesi)

Banu İnan evlidir, eşi hakkında bir bilgi bulunmuyor. Kendisinin mutlu bir aile yaşantısı olduğunu bilmekteyiz. Magazin haberlerine veya çeşitli haberlerde kötü olmasına ilişkin bir haber ile rastlanmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz