Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Berk Koçar Kimdir? Yılmaz Kunt Dizileri, Boyu, Yaşı

Afili Aşk Berk Koçar Kimdir? Yılmaz Kunt Dizileri, Boyu, Yaşı

Beğenilen ve çok seyredilen Yılmaz Kunt‘un canlandırdığı Afili Aşk Berk Koçar kimdir sorusunun ayrıntılı cevabı ile karşınızdayız.

Bildiğiniz üzere dizi içerisinden pek çok farklı karakter mevcut. Bu yüzden anlatılan aşkı daha afili bir şekilde seyircilere sunabiliyorlar. Bakalım ilerleyen günlerde hangi oyuncular gelecek ve dizide ne değişiklikler yaşanacak.

Afili Aşk Berk Koçar Kimdir?

Dizinin yakışıklı ve bir o kadar centilmen karakteridir. Her zaman iyi bir rol üstlenir, elbette böyle iyi birinin bile sinirlendiği ve yaşanan olaylara tepki gösterdiği anlar vardır.

Yine de iyi eğitim ve terbiye almış birisi olarak bu olaylar karşısında sakinliğini korumaya çalışır. Olaylardan kasıt yaşadığı aşk ve aile bağları.

Farklı dünyaların insanları olsalar da Ayşe’ye aşıktır. Ona yaklaşmaya ve beraber vakit geçirmeye çalışır. Elbette işler her zaman bu kadar kolay ve iyi gitmez. Her ne kadar beyefendi ve iyi eğitim almış olsa da onunda çözemeyeceği şeyler vardır.

Sonuç olarak bu yakışıklı, dizinin iyi gençlerinden birisidir. Diğer karakterlere nazaran daha tutulu davranışları ile izleyici karşına çıkıyor.

Yılmaz Kunt Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı

yilmaz-kunt-berk
Yılmaz Kunt

Boyu: 189 CM
Yaşı: 25
Doğum Tarihi: 19 Kasım 1994
Kilosu: 80 KG

Kahverengi göz rengine sahip genç oyuncu Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirmiştir. Yılmaz Kunt’un bilindiği kadarı ile sevgili bulunmuyor.

Oyunculuk eğitimini sanat merkezinde almamış olsa da şuana kadar üstlendiği rollerde gayet başarılı oldu. Genç oyuncunun henüz önünde uzun bir kariyer yolu var.

Onadığı Diziler:

  • Gülümse Yeter (Sarp Civan)
  • Bahtiyar Ölmez (Ömer)

Afili Aşk oyuncu kadrosu isimli konuya göz atarak diğer tüm oyuncular hakkında bilgi edinebilir ve dizi hakkında makaleler okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz