Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Gonca Durmaz Kimdir? Güzide Arslan Yaşı, Sevgilisi

Afili Aşk Gonca Durmaz Kimdir? Güzide Arslan Yaşı, Sevgilisi

Afili Aşk dizisinin gözü tepelerde olan karakteri Gonca Durmaz kimdir? Karakteri canlandıran Güzide Arslan kaç yaşında ve sevgilisi kim?

Üst üste reyting rekorları kıran ve büyük bir izleyici kitlesini elinde tutan Afili Aşk dizisi oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz. Şimdi ise Gonca karakterini birlikte tanıyalım. Ayrıca Gonca karakterine hayat veren Güzide Arslan oyuncumuz hakkında özet bilgilere bakalım. Daha önce hangi dizide oynadı? Sevgilisi, boyu, kilosu, göz rengi nedir? Kısa bir şekilde bakalım.

Afili Aşk Gonca Durmaz Kimdir? Karakter Tanıtımı

Gonca hırslı ve gözü yukarıda bir genç kızdır. Dizideki yaşı 25’tir. Gençliğin verdiği tecrübe eksikliği olduğunu kabul edelim ancak Gonca bütün bunları aşabileceğinden emindir. Kendisini güzel bulan, kendisini seven ve gözü tepelerde olan Gonca, Ayşe’nin kaderinde önemli bir role sahiptir. Gelecek olayları birlikte göreceğimiz Afili Aşk dizisinde Gonca karakteri aslına bakarsanız kilit karakterlerden bir tanesidir.

Güzide Arslan, Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

guzide-arslan-gonca-durmaz
Güzide Arslan

1 Ekim 1992 Ankara doğumludur. Göz rengi kahverengi olan oyuncunun 1.65 boyu ve 50 kg kilosu olduğunu söyleyelim. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Dizi ve filmlerde yer alması genç yaşında kendisini kanıtladığını göstermektedir. Gelecek günlerde birçok projede karşılaşacağımızı düşünüyoruz. Yer aldığı bazı projelere dizi ve film) birlikte bakalım.

  • Figüran (Menajer)
  • Günebakan (Esra Balkara)
  • Ne Münasebet
  • Gamsız Hayat (Seda)
  • Evli ve Öfkeli (Didem)
  • Hayat Çizgisi: Suriye
  • O Hayat Benim (Seçil)
  • Payitaht Abdülhamid (Dilşat)

Bunun yanında Güzide‘nin sevgilisi “Joe Conchie” isimli bir müzisyendir. Güzel birliktelikleri bir süredir devam etmekte. Genç oyuncumuza güzel bir hayat dileriz.

Oyuncuları ve karakterleri genel olarak görmek isterseniz sizler için bir liste hazırladık, Afili Aşk Bütün Oyuncuların Listesi makalemize bakabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz