Ana Sayfa Yarışmalar Survivor 2020 Survivor 2020 Çekilecek mi? Ne Zaman Başlıyor?

Survivor 2020 Çekilecek mi? Ne Zaman Başlıyor?

Acun Ilıcalı’nın en popüler yarışma programlarından biri olan Survivor 2020 çekilecek mi ve ne zaman başlayacak sorusunun cevaplayalım.

Bildiğiniz üzere 2019 yılı bu yarışma için hiçte iyi gitmemişti, hatta yaşanan en büyük başarısızlıklardan biri olarak görüldü. Çünkü, yarışmanın hali hayızda çok izleyicisi olmasına rağmen Türkiye-Yunanistan arasında geçen mücadele pek de ilgi çekmedi.

Elbette hep bizimkilerin kazanmasını istememiz ve sonucunda bazı oyunları kaybedince de yaşanan kızgınlık ve moral bozukluğunun da etkisi var.

Survivor 2020 Çekilecek mi?

Her ne kadar izleyici kitlesi her ne kadar da düşüş yaşa da, 2020 için hazırlıkla başladı bile. Yani kesinlikle çekilecek, önceki yıl yapılan hataları tekrarlamamak için ekip oldukça sağlam çalışıyor ve hataların meydana gelmemesi için pek çok önlem alacaklar.

Yarışmanın isminin değerini yeniden yükseltmeyi planlıyor. Bildiğiniz üzere Yunanistan-Türkiye arasında yapılan mücadele oldukça maliyetliydi. Bunun üzerine izleyicilerin azalması gerçekten kötü oldu.

Yinede ekip sağlam adımlar ile ilerliyor, yani yapılan hatanın farkındalar. Bu yüzden All Star gibi bir düzenleme ile sunmaları yüksek ihtimal.

Acun Ilıcalı

Bu yıl daha farklı olacağını düşünüyorum, çünkü yarışma ismini yeniden kazanması gerekiyor. Seyircilerin güveninin tazelenmesi için yeni fikirler ve masraflar ortaya çıkacağına eminim.

Survivor 2020 Ne Zaman Başlıyor?

Bildiğiniz üzere her zaman iki tarihten birinde başlar. Yani 25 Ocak 2020 veya 1 Şubat 2020 tarihinde ekranlarda olacak.

Pek çok hazırlık yapılacağı için Şubat ayında çıkması yüksek ihtimal. Yine de bu yılda farklı olarak pek çok şey deneyeceklerdir, bakalım neler olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz