Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Erkut Kimdir? Uğur Uzunel, Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Afili Aşk Erkut Kimdir? Uğur Uzunel, Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Afili Aşk dizisinde bir serseri ile karşı karşıya kaldık, Erkut Özkayalı kimdir? Uğur Uzunel‘in canlandırdığı bu karakteri inceleyelim.

Evet para konusu işin içine girince inanılmaz güçlere muktedir olan Erkut ile beraberiz. Karakter tanıtımı yapalım ve ardından bu karaktere hayat veren Uğur Uzunel‘i daha yakından tanıyalım. Daha önce oynadığı dizilere, fiziki özelliklerini inceleyelim.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Afili Aşk dizisindeki tüm oyunculara birlikte bakalım. Dizi oyuncularını teker teker tanıtmaya devam ediyoruz.

Afili Aşk Erkut Kimdir? Karakter Tanıtımı

afili-ask-erkut-ugur-uzunel
Erkut Özkayalı

Bir serseri düşünün, 20 küsür yaşlarında, 30’una yakın olsun. Bu yaşa değin ipe sapa gelmemiştir. Bir de bütün bunların üzerine kız kardeşi olan Ayşe’nin parasını harcayarak bir nevi bakteri gibi hayatını sürdüren Erkut Özkayalı işte karşımızda! Babası öldükten sonra annesinin zor zamanlar geçirmesi bir yana bir de böyle bir işe yaramayan Erkut bulunmaktadır. Evet Erkut’u tanıtırken biraz ileriye gittim. Ancak Erkut’un da artık doğru düzgün bir işe girip, Ayşe’nin parasını harcamayı bırakması gerekmekte. Annesine yardımcı olması gerekmekte. Erkut’un cebine 20 lira sıkıştırın, “Kimi bıçaklayayım?” diye sorabilir. Para ile ikna edeceğiniz bir adam, Erkut!

Uğur Uzunel, Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Dizide başarı ile canlandırdığı karakteri biraz yerden yere vurmuş olabilirim, bunun için üzgünüm. Şimdi sıra sevgili oyuncumuz Uğur Uzunel‘e geldi. Onu biraz daha yakından tanıyalım. 12 Kasım 1988 İzmir doğumludur. 1.80 m boyu ve 74 kg kilo olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Bölümü mezunudur. Göz renkleri kahverengi olan oyuncunun yer aldığı diğer projeler ise şunlardır:

  • El Yazısı (Hamit)
  • Ağır Roman Yeni Dünya (Kürt Memet)
  • Ferahfeza (Ali)
  • Nefesim Kesilene Kadar (Yusuf)
  • Takım: Mahalle Aşkına (Memo)
  • Gayrimeşru (Metin)
  • İkimizin Yerine
  • Aşk ve Mavi (İsmet)
  • Her Şey Yolunda (Abi)
  • Halka (Bolpaşa Şener)

Başarılı oyuncu gördüğünüz üzere birçok projede yer almıştır. Bu arada bilindiği kadarıyla sevgilisi yoktur.

Afili Aşk Tüm Oyuncu Listesi için makalemize tıklayıp ulaşabilirsiniz. Güzel bir liste oldu, bakarak oyuncular hakkında özet bilgileri elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz