Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Rıza Özkayalı Kimdir? Taner Rumeli Yaşı, Boyu

Afili Aşk Rıza Özkayalı Kimdir? Taner Rumeli Yaşı, Boyu

Afili Aşk dizisinde Rıza Özkayalı (Melahat’ın büyük oğlu) karakteri kimdir? Taner Rumeli yaşı, boyu, sevgilisi, gibi bilgilere bakalım.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Afili Aşk‘ın oyuncu kadrosunda bulunan Rıza Özkayalı hakkında karakter tanıtımı yapalım dedik. Namı diğer Mahallenin Abisi, namı diğer Maço Abi! Dizide sevilen karakterlerden biri olan Rıza karakterine hayat veren kişi ise Taner Rumeli olmuştur.

Afili Aşk Rıza Özkayalı Kimdir? Karakter Tanıtımı

afili-ask-riza-ozkayali
Rıza Özkayalı

Babası vefat ettikten sonra ailesine göz kulak olmaya çalışmıştır. Elinden geldiğince bu kendi tabiri ile tehlikeli çevreden, tehlikeli ortamdan ailesini korumak istemiştir. Özellikle çok sevdiği kız kardeşi için elinden geleni yapmaktadır. Ne var ki bu durum biraz da kız kardeşine ağır geliyor. Baskı altına girmiş, kısıtlanmış hissetmesine sebep oluyor. Yakın tarihte hapse girmiş olan Rıza sonrasında şartlı tahliye etmiştir. Bu sebeple herhangi bir suça veya belaya en azından polisin müdahale edeceği bir şeye karışması onun adına büyük sorunlara sebep olacaktır. Tabi bunun yanında Rıza’nın ailesi de bu durumdan çok kötü etkilenecektir. Bu sebeple dikkatli olması gerekmektedir. Mahallenin abisi olması dolayısı ile de gençler tarafından saygı ile karşılanmakta ve insanlara yardım etmektedir.

Taner Rumeli, Yaşı, Boyu, Sevgilisi

taner-rumeli-sevgilisi-ceyda
Taner Rumeli ve Ceyda

8 Nisan 1985 Ankara doğumludur. 1.85 m boy ve 80 kg kilosu bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. İlk tiyatro deneyimini ise Keşan’lı Ali Destanı ile gerçekleştirmişti. Diğer projelerine de göz atalım:

  • Nuri (Can)
  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Doktor Tarık)
  • Anasının Oğlu (Fırat)
  • İnadına Aşk (Toprak Barutçu)
  • Öyle Ya Da Böyle (Yapımcı Zeki)
  • Sol Şerit Cin Geçidi (Güney)
  • Kalbimin Sultanı (Musa Aga)

Başarılı oyuncunun 8 yılı aşkın süredir bir ilişkisi bulunmakta. Ancak ilişkisinin olduğu hanım ile ilgili yalnızca isminin Ceyda Aşık olduğu bilinmektedir. Henüz evlilik ile ilgili bir gelişme olmadı ancak ilişkileri bu şekilde güzel gidiyor olarak görünmekte. Yakışıklı oyuncunun sosyal medya hesaplarını takip ederseniz sevgilisi ile birlikte birçok fotoğrafına da denk geleceksiniz.

Afili Aşk dizisinden Rıza karakterini birlikte inceledik. Ayrıca bu karaktere can veren Taner Rumeli hakkında da özet bilgiler elde ettik. Eğer Afili Aşk Tüm Oyuncuların Listesi‘ni merak ediyorsanız makalemize bir göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz