Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Sabri Kimdir? Umutcan Ütebay Dizileri, Boyu, Yaşı

Afili Aşk Sabri Kimdir? Umutcan Ütebay Dizileri, Boyu, Yaşı

Afili Aşk Sabri kimdir sorusunun cevabını verirken Umutcan Ütebay hakkında da bilgiler verelim, bakalım oynadığı diziler hangileri.

Oyuncu genç olmasına rağmen oldukça yetenekli ve profesyonel, bu yüzden pek çok izleyicinin dikkatini çekti ve merak konusu oldu. Elbette bir aşk dizisindeki genç yakışıklı oyuncu adından söz ettirir, bakalım hangi karakteri canlandırıyor.

Afili Aşk Sabri Kimdir?

Komik ve sempatik aşık bir gençtir, mahalledeki Ayşe karakterine aşktır. Fakat bu aşk zorlu yollardan geçmektedir, çünkü Ayşe’nin kalbini kazanmak hiçte kolay değil ve tabi ailesinin de kalbini kazanması gerekiyor.

Umutcan Ütebay

Fakat kendi ailesiyle de sorunları var, pek çok genç gibi o da babası ile arası bozuk ve annesi ile arası iyidir. Annenin korumacı tavrı Sabri’nin doğru yetişmesinde olumsuz etki bırakmış ve bu yüzden uyumsuz bir şekilde yaşamaktadır.

Babası bu tavırlarından dolayı evden kovmuş, kısacası Sabri sempatik, komik ve birazda şımarık genç bir aşıktır. Aşkı kazanabilmek için elinden geleni yapmaya çalışmakta.

Umutcan Ütebay Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü bitirmiş ve oyunculuk eğitimini burada almıştır. Daha önceden dizide oynamamış fakat pek çok tiyatroda görev almış, yetenekli oyuncunun henüz yeni yıldızı parlamaktadır.

Boyu: 179
Yaşı: 26
Doğum tarihi: 30/11/1993
Burcu: Yengeç
Kilosu: 79

Oynadığı Diziler

  • Bırak İçeri Gireyim (Tiyatro)
  • Çıkışa Gel (Tiyatro)
  • Afilli Aşk (Sabri)

Yani ilk dizi deneyimi bu dizidir, daha önceden pek çok tiyatro karakteri canlandırmış. Genç oyuncu bakalım gelecekte hangi rolleri üstelenecek. Çünkü, şuanda oldukça yetenekli ve kendini belli eden bir oyuncu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz