Ana Sayfa MasterChef Türkiye Masterchef Türkiye Yeni Jüri Kim? Şef Danilo Zanna Kimdir?

Masterchef Türkiye Yeni Jüri Kim? Şef Danilo Zanna Kimdir?

TV 8’in çok tutan programı Masterchef Türkiye yeni jüri Şef Danilo Zanna kimdir sorusu hakkında detaylı bir şekilde konuşalım.

Hazer Amani’nin ayrılışından sonra yeni jüri yani şef olarak Danilo Zanna ile anlaşıldı. Tekrardan 3 kişilik bir şef ekibi oluşturulmuş oldu. Böylelikle yeni sezon hazırlıkları son hızla devam ediyor.

Şef Danilo Zanna Kimdir?

Doğum tarihi: 15 Nisan 1982
Yaşı: 37
Doğum yeri: Prato, İtalya
Çocuk: Bir erkek çocuğu

Ailesinde aşçılık bulunduğu için ailesinden pek çok bilgi edindi ve bu mahareti geliştirerek kendisine aktardı. İtalyan mutfağına hakim iyi bir aşçıdır.

Şef Danilo Zanna

Tuğçe Demirbilek ile sevgili olmuş ve hayatı bu doğrultuda değişmiştir. Çünkü Türkiye’ye yerleşerek restoran açmaya karar vermiştir. Ayrıca Türkiye’de yaşamaktan mutlu olduğunu da sürekli dile getiren bir şeftir.

Zahide Yetiş’in programında şeflik yapmaya başlayarak ekranlara merhaba demiş ve kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Gelişme sürecinde en önemlisi dil, yani Türkçe’sini geliştirmektir. Biraz geliştirdikten sonra Planet Mutfak kanalında kendinin sunduğu İtalyan İşi isimde bir program sunmuştur.

Bildiğiniz üzere ATV’de sevilen Elin Oğlu adlı bir program vardı. Şef bir dönem burada da ekranlardaydı. Sempatik ve nazik tavrı ile, yaptığı espiriler ile beğenileri toplamıştı.

Son olarak Görümce adlı filmle oynamış ve yine aksanlı Türkçe’si ile insanları güldürmüştü. Sonuç olarak sempatik tavırlarından dolayı Masterchef Türkiye programına katkı sağlayacağını düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz